Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Roksana Irzemska zostaje w #VolleyWrocław

Roksana Irzemska zostaje w #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

Wrocławski klub postanowił przedłużyć kontrakt z kolejną młodą siatkarką. Tym razem mowa o Roksanie Irzemskiej, która o miejsce w pierwszej szóstce rywalizować będzie z inną atakującą – Aleksandrą Rasińską.

Roksana Irzemska grała wcześniej w rozgrywkach I ligi, w drużynie Budowlanych Toruń. Do dolnośląskiego zespołu dołączyła w połowie minionego sezonu, by wesprzeć w ataku Aleksandrę Rasińską wobec kontuzji  Klaudii Felak. We Wrocławiu zostaje na kolejny sezon. Klub zdecydował się na wykorzystanie zapisu w umowie i przedłużył kontrakt o kolejny sezon.– Bardzo się cieszę, że zostaję na kolejny sezon w #VolleyWrocław. Klub jest bardzo dobrze zorganizowany, panuje w nim świetna atmosfera i bardzo dobrze się tutaj czuję. Wrocław to piękne miasto ze wspaniałymi kibicami, którzy są z nami na dobre i na złe. Z przyjemnością będę broniła biało – zielonych barw – powiedziała Roksana Irzemska, atakująca #VolleyWrocław.

– Roksana trafiła do nas w połowie sezonu i od razu została rzucona na głęboką wodę. Za nią bardzo dużo indywidualnych i drużynowych zajęć, a dzięki nim – widać postęp, jaki zrobiła. Wierzę, że w kolejnym sezonie ten postęp będzie jeszcze mocniej widoczny, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu z tą atakującą – tak sprawę przedłużenia umowy skomentował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Roksana Irzemska to dziewiąta siatkarka ze składu z sezonu 2018/2019, która będzie kontynuować swoją przygodę z wrocławskim klubem w sezonie 2019/2020. Oprócz niej w składzie znajdą się: Natalia Murek, Natalia Gajewska, Roksana Wers, Magda Soter, Aleksandra Rasińska, Klaudia Felak, Karolina Pancewicz, Magda Kuziak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved