Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Roksana Irzemska opuszcza #Volley Wrocław

Roksana Irzemska opuszcza #Volley Wrocław

fot. Michał Szymański

Roksana Irzemska opuszcza drużynę z Wrocławia. Po dwuletnim pobycie młoda zawodniczka zakończyła swoją przygodę z  ekipą z Dolnego Śląska. Młoda przyjmująca w ostatnim czasie nabawiła się kontuzji, która wykluczyła ją z treningów.

Roksana Irzemska do #VolleyWrocław trafiła w grudniu 2018 roku. W pierwotnym planie miała zastąpić kontuzjowaną Klaudię Felak, jednak szybko musiała wejść na jeszcze wyższe obroty, bowiem kontuzji nabawiła się Roksana Wers. Irzemska bardzo dobrze radziła sobie także w ataku, dzięki czemu pojawiała się również na podwójnej zmianie, zwiększając pole manewru dla sztabu wrocławskiej drużyny. Dobra postawa treningowa spowodowała, że kontrakt młodej przyjmującej został przedłużony na kolejny sezon. Podczas jego trwania Irzemska nie zdołała jednak pokonać konkurencji na swojej pozycji, co spowodowało, że niezbyt często pojawiała się na parkiecie w oficjalnych meczach. W ostatnim czasie zmagała się z kontuzją, która uniemożliwiała jej trenowanie.– Dziękujemy Roksanie za bycie częścią naszego klubu. Życzymy powodzenia w kontynuowaniu kariery. Mamy także nadzieję, że po unormowaniu się sytuacji epidemicznej w kraju – Roksana będzie mogła kontynuować swoją rehabilitację i w pełni sił wrócić do uprawiania naszego pięknego sportu – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A..

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TauronLidze

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę