Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Roberto Santilli oficjalnie trenerem Jastrzębskiego Węgla, Michał Gogol w Olsztynie

Roberto Santilli oficjalnie trenerem Jastrzębskiego Węgla, Michał Gogol w Olsztynie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Pragniemy wspólnie poinformować, iż doszliśmy do porozumienia odnośnie zmian na ławkach trenerskich naszych drużyn. Z dniem 20 grudnia 2018 roku Roberto Santilli zakończy prowadzenie drużyny Indykpol AZS Olsztyn i ponownie podejmie pracę trenera w KS Jastrzębski Węgiel – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez Jastrzębski Węgiel i  Indykpol AZS Olsztyn.

Poniżej prezentujemy oświadczenie klubów:Indykpol AZS Olsztyn został oficjalnie zapytany o możliwość pozyskania w trakcie obecnego sezonu trenera Roberto Santillego przez KS Jastrzębski Węgiel. Zapytanie to wynikło z decyzji Ferdinando de Giorgiego o opuszczeniu ławki trenerskiej KS Jastrzębski Węgiel i jego przejścia do klubu ligi włoskiej. W wyniku przeprowadzonych rozmów pomiędzy klubami oraz z samym trenerem Roberto Santillim oba kluby doszły do porozumienia, które otworzyło możliwość sfinalizowania takiego rozwiązania.

Pragniemy podkreślić, że od samego początku rozmowy toczyły się w profesjonalnej atmosferze z poszanowaniem zawartych umów, bez nacisków na żadną ze stron. Porozumienie to udało się wypracować przede wszystkim dzięki możliwości pozyskania przez Indykpol AZS Olsztyn nowego szkoleniowca, tj. członka sztabu szkoleniowego „złotej” reprezentacji Polski i zarazem jednego z najbardziej utalentowanych polskich trenerów młodego pokolenia – Michała Mieszko Gogola.

Wspólnie życzymy obu trenerom sukcesów w nowej pracy i dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Indykpol AZS Olsztyn pragnie podziękować Roberto Santillemu za doskonałą pracę oraz wspaniałe emocje i wyniki sportowe, które udało się nam wspólnie uzyskać.

KS Jastrzębski Węgiel pragnie powitać ponownie, po kilku latach przerwy, Roberto Santillego w roli szkoleniowca i życzyć mu kolejnych sukcesów z naszym klubem.

Zarząd Indykpol AZS Olsztyn

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel S.A.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved