Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Robert Szczerbaniuk wraca do polskiej ligi

Robert Szczerbaniuk wraca do polskiej ligi

fot. facebook

Wielokrotny reprezentant Polski, Robert Szczerbaniuk, zdecydował się po kilku latach gry poza granicami naszego kraju na powrót do ligi polskiej. Doświadczony środkowy będzie reprezentował barwy drugoligowego Wkręt-metu LKPS Borowno. Klub ma ambicje awansować do wyższej klasy rozgrywkowej.

Informację o zakontraktowaniu urodzonego w 1977 roku Szczerbaniuka klub zamieścił na swoim profilu na portalu społecznościowym. Robert Szczerbaniuk to mistrz świata juniorów z 1997 roku, w swojej karierze wielokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski i Puchar Polski w barwach zespołu z Kędzierzyna-Koźla, Skry Bełchatów czy AZS-u Częstochowa. Z sukcesami występował także w europejskich pucharach.Ostatnio Robert Szczerbaniuk występował w Polsce w sezonie 2011/2012, potem wyjechał do Austrii, gdzie zdobył brązowy medal z Aon hotVolleys Wiedeń. W 2015 roku z ČEZ Karlovarsko zdobył brązowy medal mistrzostw Czech, a ostatnio bronił barw VK Prievidza, zdobywając wicemistrzostwo Słowacji.

Barwy klubu z Borowna będą reprezentowali także Damian Parkitny, Tomasz Kobędza, Szymon Herman, Damian Zygmunt, Adrian Szlubowski, Marcin Boruc, Michał Kaczyński. Marcin Wojtulewicz, Łukasz Dąbrowski, Konrad Kotas, Mateusz Auguścik i libero Maciej Szadkowski. Trenerem zespołu jest Piotr Stachura, a asystentem Bartosz Wojtal.

Robert Szczerbaniuk zawodnikiem Wkręt-met LKPS Borowno ‼️‼️‼️✔️Wielokrotny reprezentant naszego kraju,✔️6-krotny…

Publié par Wkręt-met LKPS Borowno sur vendredi 1 septembre 2017

źródło: Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved