Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel: Michał potrzebuje jeszcze trochę czasu

Robert Prygiel: Michał potrzebuje jeszcze trochę czasu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Michał Filip, który 3 grudnia 2017 r. doznał kontuzji, wciąż nie trenuje w pełnym wymiarze. Atakujący przeszedł kolejne badania i jak na razie trudno określić, kiedy będzie do dyspozycji Roberta Prygla. – Michał nie jest jeszcze w pełni zdrów po odniesionej kontuzji. Po ostatnich badaniach wiemy, że złamane kości w stopie jeszcze się nie zrosły i potrzeba jeszcze czasu – przyznał szkoleniowiec wojskowych.

Michał Filip od 3 grudnia 2017 r. zmagania Cerrad Czarnych Radom ogląda zza band reklamowych. W 12. kolejce PlusLigi atakujący doznał bowiem kontuzji – złamania kości śródstopia. 23-letni siatkarz przeszedł kolejne szczegółowe badania. Jak na razie trudno wskazać, kiedy wróci do pełnej dyspozycji. – Rehabilitacja przebiega powoli, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Mimo kontuzji staram się w miarę możliwości trenować na siłowni, a ostatnie zabiegi pozwoliły mi odłożyć kule i poruszać się w specjalnym stabilizatorze. Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie czekać na poprawę – podkreślał zawodnik wojskowych.Atakujący Cerrad Czarnych Radom Michał Filip ma za sobą sześć tygodni rehabilitacji od zabiegu kontuzjowanej stopy. – Michał nie jest w pełni zdrów po odniesionej kontuzji. Po ostatnich badaniach wiemy, że złamane kości w stopie jeszcze się nie zrosły i potrzeba jeszcze czasu – powiedział szkoleniowiec radomskiego zespołu, Robert Prygiel.

W związku z kontuzją Michała Filipa do pierwszej „szóstki” wskoczył Jakub Ziobrowski. Z kolei w roli jego zmiennika powołano wychowanka RCS-u Czarnych Radom, a obecnie zawodnika  II-ligowego zespołu Czarnych Radom, Łukasza Zugaja.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved