Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Kaźmierczak: My też mamy swoje atuty

Robert Kaźmierczak: My też mamy swoje atuty

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze PGE Skry Bełchatów nie będą zbyt miło wspominać wyprawy do Kędzierzyna-Koźla, gdzie 0:3 przegrali z miejscową ZAKSĄ. – Najlepiej by było zareagować zwycięstwem. Każdy z nas odda za wygraną wszystko. Musimy pamiętać, że to jest zespół bez porażki. Niedzielna przegrana może nie była wypadkiem przy pracy, ale na pewno takim wypadkiem była skala porażki – mówił przed starciem z Vervą Warszawa Robert Kazimierczak.

Ekipa PGE Skry Bełchatów liczy, że uda jej się zrehabilitować za ostatnią porażkę z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Już w środę bełchatowianie zmierzą się z liderem PlusLigi – Vervą Warszawa. – Mam nadzieję, że wyjdziemy na to spotkanie z duchem walki i że nie odpuścimy, postawimy się i wygramy. Po tym ostatnim meczu jest w ans chęć zwycięstwa. chcemy pokazać nie tylko sobie, że jesteśmy w stanie wygrywać z każdym i o każdej porze – mówił Norbert Huber i dodał: – Warszawianie to bardzo trudny rywal, wygrał wszystkie swoje spotkania w tym sezonie i jak ma przegrać, to tylko w Bełchatowie.W poprzednim pojedynku PGE Skra nie ugrała ani jednego seta, choć momentami prowadziła z ZAKSĄ wyrównaną walkę. – Najlepiej by było zareagować zwycięstwem. Każdy z nas odda za wygraną wszystko. Musimy pamiętać, że to jest zespół bez porażki. Niedzielna przegrana może nie była wypadkiem przy pracy, ale na pewno takim wypadkiem była skala porażki. Wszyscy uważają, że 0:3 to gładko, ale moim zdaniem nie było aż tak gładko. Do pewnego momentu kontrolowaliśmy mecz, ale teraz to już przeszłość, patrzymy tylko na mecz z Vervą Warszawa i liczymy na to, że we własnej hali uda nam się pokazać, że jesteśmy dobrym zespołem i że potrafimy wygrywać z każdym – ocenił scout bełchatowskiej ekipy, Robert Kaźmierczak i dodał: – Szczególnie w tych topowych meczach wywalczyć punkty, które będą nam potrzebne do tabeli.

Stołeczny zespół to jak na razie jedyna niepokonana drużyna w tym sezonie PlusLigi. – Rywale potrafią wszystko poskładać i widać, że mają w drużynie dobrą atmosferę. To east ich duży atut, widać, że mają ten klimat. To zespół, który przyjmuje bardzo dobrze i broni wiele piłek. Nie będzie łatwo zdobywać punty, ale my też mamy swoje atuty – zapowiedział Robert Kaźmierczak.

źródło: opr. własne, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved