Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robbert Andringa: Cieszę się, że zostaję w Olsztynie

Robbert Andringa: Cieszę się, że zostaję w Olsztynie

fot. Aleksandra Twardowska

– Czuje się w tutaj bardzo komfortowo. Olsztyn jest miastem, które bardzo mi odpowiada – mówi Robbert Andringa, który właśnie przedłużył kontrakt z Indykpolem AZS-em Olsztyn. – Jednym z powodów jest możliwość kontynuacji pracy z Danielem Castellanim. Początek sezonu nie był udany w naszym wykonaniu, a po przyjściu Daniela, zmieniło się wiele rzeczy – zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej – dodaje holenderski przyjmujący.

Dlaczego zdecydowałeś się pozostać w Olsztynie na kolejny sezon?Robbert Andringa: Jednym z powodów jest możliwość kontynuacji pracy z Danielem Castellanim. Początek sezonu nie był udany w naszym wykonaniu, a po przyjściu Daniela, zmieniło się wiele rzeczy – zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Zaczęliśmy cieszyć się siatkówką i było stać nas na wiele rzeczy. Jestem zadowolony, że w nowym sezonie będę mógł współpracować właśnie z Danielem Castellanim.

Jak wyglądał twój wolny czas po przerwaniu rozgrywek ligowych?

Kiedy nie było jeszcze zakazu poruszania się po lasach i parkach, to starałem się wychodzić do pobliskiego lasu, aby pobiegać bądź spacerować. Poza tym, nadrobiłem ostatnie sezony moich ulubionych seriali oraz programów telewizyjnych. Mimo zamknięcia w czterech ścianach, starałem się jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Z powodu zamkniętych granic, nie mogłeś spędzić Wielkanocy ze swoją rodziną. Czy był to dla ciebie trudny czas?

Wielkanoc w Polsce ma większe znaczenie niż w Holandii. Oczywiście, my też świętujemy, jednak w mniejszym stopniu niż tutaj. Żałuję, że nie mogłem tego czasu spędzić z moją rodziną. W zamian, Wielkanoc świętowałem z moją „polską rodziną”. Tradycyjne, polskie śniadanie, zjadłem razem z rodziną Kuby Zabłockiego. Drugi dzień świąt spędziłem z Eweliną i Maćkiem, moimi przyjaciółmi z pobliskiej pizzerii. Jestem wszystkim bardzo wdzięczny, że mogłem razem z nimi spędzić ten czas.

Najbliższy sezon będzie czwartym, który spędzisz w Olsztynie. Czy jest coś, co urzekło cię w naszym mieście oraz regionie?

Czuje się w tutaj bardzo komfortowo. Olsztyn jest miastem, które bardzo mi odpowiada. Nie jest zbyt duże, możesz tutaj się zrelaksować, a w swojej okolicy masz wszystko, czego ci potrzeba. Kiedy jest ładna pogoda, możesz zobaczyć piękną naturę Warmii i Mazur. Bardzo mi się tutaj podoba i cieszę się, że zostaje w Olsztynie na kolejny sezon.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved