Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Reprezentantka Trynidadu i Tobago w KSZO

Reprezentantka Trynidadu i Tobago w KSZO

Delicia Pierre została nową atakującą klubu z Ostrowca Świętokrzyskiego. Reprezentantka Trynidadu i Tobago będzie występować na pozycji atakującej, ale może zagrać również w przyjęciu.

25-letnia siatkarka ostatnio występowała w lidze akademickiej w Stanach Zjednoczonych, broniąc barw ekipy Bethune Wildcats. Wcześniej była zawodniczką innej drużyny uczelnianej Corpus Christi Collage (Trynidad i Tobago). To już trzecia atakująca, która zasiliła szeregi ostrowieckiego klubu w tym okienku transferowym. Do klubu dołączyły bowiem również Zuzanna Czyżnielewska (poprzednio Pałac Bydgoszcz) oraz Joanna Kapturska (Developres Rzeszów).Oprócz wyżej wspomnianych zawodniczek nowymi siatkarki KSZO są też Albanka Sava Thaka (Barleti Tirana), Paulina Stroiwąs (KS Murowana Goślina), Kamila Colik (MCKiS Jaworzno), Białorusinka Wolha Pauliukouskaja (PTPS Piła), a także Magdalena Soter (PSPS Chemik Police), która występowała już w Ostrowcu Świętokrzyskim w sezonie 2013/2014, gdy KSZO wywalczyło awans do Orlen Ligi.

Z klubem pożegnały się natomiast Sandra Szczygioł, Kinga Dybek, Zuzanna Pieczka, Anna Korabiec, Alicja Wójcik, Karolina Bednarek, Beata Mielczarek i Angelika Bulbak.

Dane zawodniczki:
Imię i nazwisko: Delicia Pierre
Data urodzenia: 11.10.1991
Narodowość: Trynidad i Tobago
Wzrost: 190 cm
Waga: 70 kg
Zasięg w ataku: 320 cm
Zasięg w bloku: 310 cm
Poprzedni klub: 2012-2016 Bethune Wildcats (USA)

Zobacz również: 
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. własna, kielce.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved