Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Renee Teppan: Pokazaliśmy, że potrafimy

Renee Teppan: Pokazaliśmy, że potrafimy

fot. skra.pl

– Rywale grają rewelacyjny sezon, a dodatkowo wygraliśmy w ich hali. Bardzo fajnie jest zrobić kolejny krok w przód – mówi Renee Teppan, atakujący PGE Skry po zwycięstwie z ONICO Warszawa 3:2. – Musimy zrobić wszystko, żeby się dostać do szóstki i jestem pewny, że tak się stanie – dodał atakujący PGE Skry Bełchatów.

Jak ocenisz ten dramatyczny mecz?Renee Teppan: To niesamowite uczucie. Przeżywamy miłe chwile, które jednocześnie są bolesne dla ONICO. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie. Totalnie dominowaliśmy na boisku w dwóch pierwszych setach. W trzecim trochę opadliśmy z sił, ale mieliśmy też szansę, żeby zakończyć ten mecz w trzech setach. Trochę nas to zabolało, że nie wygraliśmy i myślę, że to był też jeden z powodów, że przegraliśmy też czwartą partię. Wszystko jest jednak w naszych głowach i w naszych sercach. Reszta nie ma znaczenia. Pokazaliśmy, że potrafimy.

Taka wygrana na pewno pomoże też drużynie mentalnie.

– Zagraliśmy dobrze i to przeciwko tak silnej ekipie, jaką jest ONICO. Rywale grają rewelacyjny sezon, a dodatkowo wygraliśmy w ich hali. Bardzo fajnie jest zrobić kolejny krok w przód.

Trwa walka o play-off…

– Każdy mecz to teraz dla nas mały finał, ale nie możemy się skupiać tylko na punktach, ale przede wszystkim na naszej grze. Musimy zrobić wszystko, żeby się dostać do szóstki i jestem pewny, że tak się stanie. Teraz czeka nas kolejny mecz, przeciwko Zawierciu i musimy go wygrać.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved