Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Renee Teppan: Mieliśmy swoje szanse również w tie-breaku

Renee Teppan: Mieliśmy swoje szanse również w tie-breaku

Renee Teppan był najlepiej punktującym zawodnikiem PGE Skry w meczu Ligi Mistrzów z Treflem Gdańsk. Mimo że zdobył aż 28 punktów, bełchatowianie przegrali z zespołem z Trójmiasta 2:3. Udało im się doprowadzić do tie-breaka, choć w Gdańsku podopieczni Roberto Piazzy przegrywali już 0:2. – Przegraliśmy sześć meczów z rzędu, więc przegrana po dobrej grze również boli, bo to wciąż przegrana. Słabiej rozpoczęliśmy ten mecz, ale wróciliśmy po dwóch setach – mówił atakujący PGE Skry.

Kolejną bolesną porażkę musieli przełknąć mistrzowie Polski, którzy w meczu Ligi Mistrzów musieli uznać wyższość Trefla Gdańsk. – Przegraliśmy sześć meczów z rzędu, więc przegrana po dobrej grze również boli, bo to wciąż przegrana. Słabiej rozpoczęliśmy ten mecz, ale wróciliśmy po dwóch setach. Mieliśmy swoje szanse również w tie-breaku. Było trochę kontrowersji z sędzią w końcówce, ale to nie o to chodzi. Wszystko zależało od nas – mówił atakujący bełchatowskiego zespołu, Renee Teppan.

Estończyk ma nadzieję, że już w niedzielę PGE Skra przełamie passę przegranych i pokona Cuprum Lubin. – Mamy dwa dni i znów czeka nas kolejny mecz. Nie jest to łatwy moment dla naszej drużyny. W zespole jest sporo kontuzji i od dłuższego czasu nie możemy nawet normalnie trenować. Musimy być silni, reszta nie ma znaczenia – zaznaczył Teppan. Wracając do meczu z Treflem, Teppan był podporą ataku PGE Skry, choć, jak sam przyznaje, nie jest zadowolony ze swojego występu. – W tie-breaku zdobyłem tylko jeden punkt, więc nie powiem, że grałem dobrze – przyznał atakujący PGE Skry i dodał: – Zresztą gdy przegrywasz, to nie przywiązujesz wagi do tego, ile punktów zdobyłeś. Jestem po prostu zawiedziony – nie ukrywał estoński siatkarz.

źródło: skra.pl