Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Remis i porażka siedlczan

Remis i porażka siedlczan

fot. Klaudia Piwowarczyk

W drugim sparingu z reprezentacją Szwecji KPS uległ rywalom 1:3. W pierwszym spotkaniu drużyn padł remis 2:2. Już w piątek rozpocznie się turniej w Siedlcach.

To było drugie spotkanie KPS Siedlce z reprezentacją Szwecji. We wtorkowym sparingu padł remis 2:2 (trenerzy umówili się na rozegranie czterech setów). W środę było podobnie, jednak większą inicjatywę mieli goście ze Skandynawii.Najmniej dramaturgii było w pierwszym secie, w którym reprezentacja Trzech Koron pewnie wygrała do 18. Emocje były natomiast w drugim i trzecim secie, w których dopiero na przewagi triumfowali przyjezdni. Siedlczanom udało się wygrać ostatnią czwartą partię.

Już w piątek podopieczni Mateusza Grabdy zagrają w silnie obsadzonym turnieju w Siedlcach. W półfinale rywalem KPS będzie beniaminek z Lublina.

KPS Siedlce – Szwecja 1:3
(18:25, 27:29, 27:29, 25:22)

KPS: 3. Mateusz Laskowski, 11. Patryk Szymański, 12. Michał Wójcik, 13. Marcin Karakuła, 16. Adam Woźnica, 27. Łukasz Zugaj i 8. Jakub Krupiński (libero) oraz 5. Patryk Napiórkowski, 6. Aleksander Maziarz, 7. Sebastian Adamczyk, 10. Wiktor Nowak, 15. Mikołaj Sawicki, 96. Krzysztof Gulak i 24. Szymon Biniek (libero)

Materiał Jakuba Artycha w serwisie sportsiedlce.pl

źródło: sportsiedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved