Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rekord frekwencyjny Espadonu Szczecin

Rekord frekwencyjny Espadonu Szczecin

fot. plusliga.pl

W trakcie piątkowego meczu Espadonu Szczecin z Asseco Resovią Rzeszów pobity został tegoroczny rekord frekwencji w Arenie Szczecin. Podczas piątkowego wieczoru na trybunach hali widowiskowo-sportowej zasiadło łącznie 3580 kibiców. Dotychczas najbardziej imponujący wynik osiągnięty został podczas niedawnego spotkania z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, gdy na teren obiektu przyszło 3500 fanów siatkówki.

Sztab szkoleniowy oraz zawodnicy wykonują znakomitą pracę, co przekłada się na wyniki zespołu i wysokie miejsce w tabeli ekstraklasy. Kibice wiedzą, że mecze Espadonu są gwarancją dużej dawki emocji i coraz częściej decydują się spędzić wolny czas właśnie w ten sposób i dopingować szczecińską drużynę.

– Bardzo się cieszymy, że na spotkaniu z Resovią pojawiło się aż tylu kibiców, bo to motywuje nas do jeszcze lepszej gry – mówi Bartłomiej Kluth, atakujący Espadonu. – Atmosfera na trybunach była naprawdę wspaniała i wszyscy w drużynie mamy nadzieję, że na nasze mecze będzie przychodziło coraz więcej osób.Kolejna okazja do obejrzenia w akcji szczecińskich siatkarzy nadarzy się w niedzielę, 7 stycznia. Wtedy do Areny Szczecin przyjedzie kolejny zespół z czołówki – Indykpol AZS Olsztyn. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved