Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Regiane Bidias: Cieszę się, że przedłużyłam kontrakt

Regiane Bidias: Cieszę się, że przedłużyłam kontrakt

fot. lkscommerceconlodz.pl

W listopadzie zeszłego roku Regiane Bidias mówiła o tym, że do dziesięciu tytułów mistrza Brazylii pragnie dołączyć medal polskiej ligi. Przez cały sezon była podporą łódzkiego teamu, przez wielu określaną jako „zawodniczka kompletna”. Nic dziwnego, że wszyscy kibice zespołu czekali na tę informację – Regis zostaje w ŁKS-ie na kolejny sezon.

– Jestem przyzwyczajona do tego, aby być na szczycie i nie chcę tego zmieniać – powiedziała podczas naszej listopadowej rozmowy. I chociaż nie udało jej się w tym sezonie sięgnąć po złoto, to z pewnością tytuł wicemistrzyni Polski smakuje jej równie dobrze.W rankingu punktujących zajęła trzecie miejsce, tuż za Helene Rousseaux i Adelą Helić, z dorobkiem 380 punktów. A przecież w decydujących meczach nie mogła wziąć udziału z powodu kontuzji. Wysoko uplasowała się również w rankingu przyjmujących. 54,64% skuteczności dało jej ostatecznie piąte miejsce w tej klasyfikacji. – Regiane doskonale zaaklimatyzowała się w naszej ekipie. Była nie tylko jednym z filarów zespołu, ale również świetnie zgrała się z pozostałymi zawodniczkami poza boiskiem. Bardzo cieszymy się, że rozmowy pomiędzy klubem a Regiane zakończyły się po naszej myśli. W sezonie 2018/2019 czeka nas trudne zadanie, bowiem zawsze jest łatwej zaatakować szczyt niż się na nim utrzymać. Zawodniczka takiej klasy jak Regis to dla nas bardzo ważny punkt zespołu – przyznał kierownik ŁKS-u Commercecon Marcin Sawoniuk.

Chciałabym powiedzieć kibicom, że jestem szczęśliwa, że nadal będę nosić koszulkę ŁKS-u. Cieszę się, że przedłużyłam kontrakt i będę reprezentować w kolejnym sezonie biało-czerwono-białe barwy, a także poczuć ponownie tę energię, od której aż przechodzą dreszcze – podkreśliła Regiane Bidias. – Czeka nas mnóstwo, mnóstwo wysiłku w kolejnym sezonie. Mam nadzieję, że nasza ciężka praca ponownie przyniesie podium ŁKS-owi. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved