Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Raul Lozano: ZAKSA wygrała zasłużenie

Raul Lozano: ZAKSA wygrała zasłużenie

fot. plusliga.pl

– To był dobry moment na grę z ZAKSĄ. Rywal, który moim zdaniem jest kandydatem do tytułu, jeszcze nie gra tego, co z pewnością potrafi – mówił po meczu z ZAKSĄ trener radomian, Raul Lozano. – To był dla nas ciężki mecz, dlatego tym bardziej cieszę się z wygranej – przyznał Ferdinando de Giorgi.

Czarni Radom byli o krok od pokonania ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w 1. kolejce PlusLigi. – To był dobry moment na grę z ZAKSĄ. Rywal, który moim zdaniem jest kandydatem do tytułu, jeszcze nie gra tego, co z pewnością potrafi – mówił po meczu trener radomian, Raul Lozano.W pierwszym secie nie zaprezentowaliśmy się dobrze w obronie. Potem poprawiliśmy atak i blok, dlatego prowadziliśmy w meczu. Mieliśmy swoją szansę na zamknięcie tego spotkania, ale ZAKSA potrafiła wyrwać nam ten mecz. W czwartym secie, a w zasadzie w końcówce tej odsłony cierpieliśmy w przyjęci, mamy potencjał, ale musimy poprawić grę w obronie. Niektóre ataki przeciwnika nie powinny wpaść w nasze boisko. Uważam, że ZAKSA wygrała zasłużenie – dodał szkoleniowiec Czarnych Radom.

To był dla nas ciężki mecz, dlatego tym bardziej cieszę się z wygranej. To była dla mnie premiera w PlusLidze i już się przekonałem, że to w każdym spotkaniu, by zwyciężać, trzeba będzie wspinać się na sam szczyt – przyznał trener Ferdinando de Giorgi.Zdajemy sobie sprawę, że początek ligi będzie dla nas trudny, bo aż siedmiu zawodników dołączyło do zespołu na sam koniec przygotowań. W tym trudnym meczu w Radomiu, w decydującym momencie znaleźliśmy sposób, by odwrócić losy spotkania. Najważniejsze, że cały czas byliśmy w grze, wierzyliśmy, że można zwyciężyć – podsumował mecz trener ZAKSY.źródło: radom.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved