Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rastislav Chudik z nowym kontraktem

Rastislav Chudik z nowym kontraktem

fot. Klaudia Piwowarczyk

Nie będzie zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca BBTS-u Bielsko Biała. W sezonie 2017/2018 bielską ekipę ponownie poprowadzi Słowak Rastislav Chudik. Jego asystentem zostanie Paweł Gradowski.

Rastislav Chudik trenerem drużyny z Bielska-Białej został w grudniu 2016 roku. Po serii porażek ze stanowiska zrezygnował wówczas ówczesny szkoleniowiec Miroslav Palgut, który posadę szkoleniowca bielszczan objął zaledwie pięć miesięcy wcześniej. Pod jego wodzą siatkarze BBTS-u zdołali jednak wygrać w rozgrywkach PlusLigi tylko jedno spotkanie.–  Przejąłem zespół w trudnym momencie, na szczęście udało się nam coś zmienić na tyle, że zajęliśmy bezpieczne miejsce. Chciałbym podziękować mojemu sztabowi – Pawłowi Wrzeszczowi, zawodnikom za zaangażowanie podczas meczów, kibicom za wsparcie w trudnych chwilach. Rozmawialiśmy już od dłuższego czasu o nowym sezonie, decyzja została przeze mnie podjęta w ostatnich dniach – powiedział tuż po podpisaniu nowego kontraktu Rastislav Chudik.

Asystentem Słowaka będzie Paweł Gradowski, który przez ostatnie cztery sezony prowadził zespół Młodej Ligi, doprowadzając swoją drużynę do wicemistrzostwa Polski.

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved