Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Sobański: Chcemy wrócić na właściwy tor

Rafał Sobański: Chcemy wrócić na właściwy tor

fot. Klaudia Piwowarczyk

–  Pracujemy nad rzeczami, które nie wychodziły nam w poprzednich meczach. Chcemy małymi kroczkami poprawiać naszą grę i  jak najszybciej wrócić na ten właściwy tor. Mamy nadzieję, że w najbliższą sobotę w meczu ze Stocznią nam się to uda – mówi przed sobotnim starciem ze Stocznią Szczecin przyjmujący GKS-u Katowice, Rafał Sobański.

Siatkarze GKS-u Katowice po niemal miesiącu wracają do własnej hali. W sobotę w meczu 9. kolejki PlusLigi podopieczni Piotra Gruszki podejmą Stocznię Szczecin. Katowiczanie liczą też, że uda im się przełamać i po czterech porażkach w końcu zapiszą na swoim koncie zwycięstwo. – Pracujemy nad rzeczami, które nie wychodziły nam w poprzednich meczach. Chcemy małymi kroczkami poprawiać naszą grę i  jak najszybciej wrócić na ten właściwy tor. Mamy nadzieję, że w najbliższą sobotę w meczu ze Stocznią nam się to uda – mówi o przygotowaniach do spotkania ze szczecinianami Rafał Sobański.Szczeciński zespół ma w swoim składzie głośne nazwiska i nie tylko nazwiska, bo kryją się pod nimi bardzo mocni zawodnicy – mówi o najbliższym rywalu przyjmujący GKS-u. – Będzie to dobry mecz, żeby sprawdzić, czy nasza praca idzie w dobrym kierunku i sprawdzić się na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że my wskoczymy w końcu na ten właściwy – dodaje Rafał Sobański.

Wiemy, że będziemy mieli do czynienia z zespołem, który nawet jeśli poradzi sobie gorzej w przyjęciu, to ma moc na skrzydle. Są tam m.in. Matej Kazijski czy Bartosz Kurek, którzy nawet przy złym przyjęciu potrafią skutecznie grać na skrzydłach. Nawet mocna zagrywka czy jakieś inne odrzucenie ich od siatki, pomoże nam na pewno, ale nie utrudni tak gry rywalom, żeby gdzieś tam źle się czuli. Także podejrzewam, że będziemy musieli walczyć jak zawsze o każdy punkt, szukać błędów przeciwnika i wykorzystywać swoje szanse – w kontrach i obronionych piłkach, których w tym meczu musimy się postarać mieć po swojej stronie jak najwięcej – kończy zawodnik GKS-u Katowice.

Moim faworytem do mistrzostwa Polski w tym sezonie są:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna, siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved