Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafael Araujo: Każdy dołożył coś od siebie

Rafael Araujo: Każdy dołożył coś od siebie

– GKS trochę nas zaskoczył, zwłaszcza w pierwszym secie. Dobrze zagrywali, mieli wsparcie w graczach rezerwowych. Byliśmy przygotowani na to, że będzie to ciężkie spotkanie – stwierdził po wygranym meczu z GKS-em Katowice siatkarz Onico, Rafael Araujo.

Dzisiaj wszyscy zagraliśmy dobrze, to była nasza siła. Mieliśmy kilka trudnych momentów, jednak razem udało nam się przez nie przejść i to było kluczowe w odniesieniu tego zwycięstwa. Każdy dołożył coś od siebie – na zagrywce czy w ataku – mówił po meczu z GKS-em Katowice Rafael Araujo.Pierwszego seta zaczęliśmy zbyt nerwowo. Popełniliśmy trochę błędów i w odbiorze, i w ataku. Później jednak udało nam się przejąć kontrolę nad meczem, najpierw doprowadziliśmy do wyrównanej gry, a potem udawało się szybko budować naszą przewagę. GKS trochę nas zaskoczył, zwłaszcza w pierwszym secie. Dobrze zagrywali, mieli wsparcie w graczach  rezerwowych. Byliśmy przygotowani na to, że będzie to ciężkie spotkanie – dodał siatkarz Onico Warszawa.

Kolejny mecz stołeczny zespół rozegra z Treflem Gdańsk. – To bardzo ważne trzy punkty, także dla naszej pewności siebie. Wiemy jednak, że mecz w Gdańsku będzie trudny. Rywale mają bardzo dobrego skrzydłowego – Macieja Muzaja, wygrali ostatnio sporo meczów. U siebie zagrywają dobrze, to bardzo solidny i konsekwentny zespół. Musimy zneutralizować ich najmocniejsze punkty – dodał Araujo.

źródło: onicowarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved