Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Radosław Kolanek: Wszystko zweryfikuje boisko

Radosław Kolanek: Wszystko zweryfikuje boisko

fot. vispolska.pl

– Każdy zespół, także my, musi pokazać swoją najlepszą siatkówkę, jeśli chce się myśleć o końcowym sukcesie – mówi Radosław Kolanek, trener juniorów EKS Skra Bełchatów, którzy w środę w Dębicy rozpoczną walkę o obronę tytułu mistrzowskiego.

Juniorzy EKS Skry do Dębicy pojechali po obronę tytułu mistrza Polski?Radosław Kolanek: – Szansa na obronę tytułu oczywiście jest, to akurat fakt niezaprzeczalny. Przyjechaliśmy do Dębicy z myślą o zwycięstwie, ale wszystko zweryfikuje boisko. Nastawiamy się jednak na wygraną w całym turnieju i jak najbardziej o tym myślimy.

W grupie bełchatowianie zagrają z AZS UWM Olsztyn, Jastrzębskim Węglem i AZS 2020 Częstochowa…

– W obu grupach na pewno będzie granie na najwyższym poziomie. Każdy zespół, także my, musi pokazać swoją najlepszą siatkówkę, jeśli chce się myśleć o końcowym sukcesie. Jeśli zagramy w Dębicy tak, jak w dwóch pierwszych meczach podczas turnieju półfinałowego i w pierwszym secie spotkania z MOS Wola Warszawa, to na pewno jesteśmy w stanie zajść daleko. Kwestią jest utrzymanie poziomu gry i panowania nad emocjami – żeby były pozytywne i pomagały nam na boisku.

Czyli nie wszystko tylko w waszych rękach i nogach, ale również głowach?

– Kwestia emocjonalna jest ważna w każdym aspekcie sportowym, nie tylko na poziomie juniorskim. Dlatego my musimy wyjść spokojni i pewni siebie oraz swoich wartości. Wtedy będziemy w stanie pokazać naszą najlepszą siatkówkę.

Zobacz również:
Terminarz i wyniki turnieju finałowego MP juniorów

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved