Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Kolanek: Milan Katić delikatnie coś poczuł w swoim kolanie

Radosław Kolanek: Milan Katić delikatnie coś poczuł w swoim kolanie

fot. PGE Skra

– Sparingi weryfikują i potwierdzają to, co już wiemy i to, co musimy ulepszać, udoskonalać każdego dnia. Dlatego cieszę się, że mogliśmy takie spotkanie zagrać – mówi Radosław Kolanek, drugi trener PGE Skry po zwycięstwie z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1.

W pierwszych sparingach nie przywiązuje się wagi do wyniku…Radosław Kolanek: Oczywiście, że tak, ale właśnie po to są te gry, żebyśmy wiedzieli, nad czym mamy pracować. Sparingi również weryfikują i potwierdzają to, co już wiemy i to, co musimy ulepszać, udoskonalać każdego dnia. Dlatego cieszę się, że mogliśmy takie spotkanie zagrać. Rzeczą, której na pewno nie planowaliśmy, jest to, że Milan Katić delikatnie coś poczuł w swoim kolanie. Mam jednak nadzieję, że nic złego się nie stało.

Skoro zacząłeś temat kontuzji, co z Piotrem Orczykiem, który również był opatrywany po jednym z setów?

– Piotrek się czuje bardzo dobrze. Wrócił do nas w pełni dyspozycji i naprawdę myślę, że na ten moment pokazuje, że będzie bardzo silnym punktem tego zespołu.

Bardzo dobry mecz rozegrał Dusan Petković, czyli nowy nabytek PGE Skry.

– Dusan jest naprawdę światowej klasy atakującym i do tego ogromnie pozytywnym człowiekiem. Uważam, że bardzo dobrze, że do nas trafił, bo z pewnością to wykorzystamy.

Teraz czekamy na zawodników, którzy grają w reprezentacjach i na kolejny okres przygotowań…

– Tak, to jest teraz najważniejsze, żebyśmy wszyscy wrócili do wspólnej pracy w zdrowiu i wtedy będziemy mogli myśleć o tym, by spokojnie trenować. Mam nadzieję, że będziemy mieli czas na to, żeby spokojnie całą grupą pracować. Tak więc musimy po prostu cierpliwie czekać, a na ten moment robić swoje.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved