Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radosław Anioł: „Gramy, nie narzekamy” wciąż obowiązuje

Radosław Anioł: „Gramy, nie narzekamy” wciąż obowiązuje

Kuriozalny mecz Wisły Warszawa z Chemikiem Police na szczęście już za nami. Do wczorajszego popołudnia nie wiadomo było gdzie, kiedy i czy w ogóle dojdzie do tego spotkania. Okazało się, że rywalizacja była chyba bardziej wymagająca dla sztabu organizacyjnego polickiego klubu, niż dla zawodniczek. W drodze do Warszawy musieli opracować nowy plan, bo okazało się że tak naprawdę jadą do Łodzi i tam muszą w ciągu kilku godzin mieć dopięte zakwaterowanie i wyżywienie.

Było nerwowo, ale dyrektor zarządzający Chemika Radosław Anioł podkreśla, że nie w organizacji, czy widzimisię sztabu był problem. Przede wszystkim stanowcza postawa jego klubu wynikała z dbałości o dobro zawodniczek.Wszyscy znają wasze hasło „gramy, nie narzekamy”, ale w ostatnich dniach chyba granice waszej cierpliwości zostały mocno przesunięte?

– Jak widać – nadal  „gramy, nie narzekamy”, choć tym razem rzeczywiście trochę ponarzekaliśmy na organizację. Nie chodziło jednak o nas, klub, działaczy czy organizatorów, a o nasze zawodniczki, które przygotowują się do ciężkiego meczu z Developresem, który jest dla nas bardzo ważny. Można powiedzieć, że będzie to walka o sześć punktów. W tym czasie musieliśmy zająć głowy meczem, który nie jest bez znaczenia, trzeba go było rozegrać i zmierzyć się takimi wielkimi problemami, ale podkreślam że najbardziej istotne w tym wszystkim były zawodniczki. 

Jak wspomniałeś, teraz przed wami ciężki mecz z Developresem. Splot wydarzeń sprawił, że macie okazje dziś obejrzeć rywala na żywo. Zrobicie to, czy jednak zależy wam na szybkim powrocie do Polic?

Dzięki naszym wczorajszym działaniom udało się zmienić godzinę meczu z Wisłą. Zamiast o 20:30, zagraliśmy o 12:00. Zależało nam, żeby szybko rozegrać spotkanie i wracać do domu, więc nie obejrzymy dziś meczu Developresu, bo już jutro o 14:30 mamy zaplanowany trening w hali meczowej w Policach i będziemy się przygotowywać do starcia z rzeszowiankami. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved