Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Radomka rozwiązała kontrakt z Mią Jerkov

Radomka rozwiązała kontrakt z Mią Jerkov

fot. Michał Szymański

E.Leclerc Radomka Radom poinformowała o rozwiązaniu umowy z chorwacką przyjmującą Mią Jerkov. – Obecnie trwają poszukiwania zawodniczki na tą pozycję, która wzmocni naszą drużynę. Niewykluczone, że to nie koniec zmian w Radomce- mówi dyrektor radomskiego klubu, Łukasz Kruk.

„W związku z obecną sytuacją informujemy, że kontrakt zawarty z Mią Jerkov uległ rozwiązaniu. Obie strony zgodziły się na rozwiązanie sytuacji za porozumieniem stron” – czytamy w komunikacie radomskiego klubu.Mia Jerkov dołączyła do drużyny E.Leclerc Radomki Radom przed sezonem 2019/2020, mając za sobą udane występy w lidze tureckiej. W radomskiej drużynie pełniła rolę kapitana drużyny. Na boiskach LSK w barwach Radomki rozegrała 5 spotkań. Ostatnio nie grała z powodu kontuzji.

Dziękujemy Mii za grę w barwach E.Leclerc Radomki Radom i życzymy powodzenia w dalszej karierze – powiedział dyrektor klubu Łukasz Kruk.Obecnie trwają poszukiwania zawodniczki na tą pozycję, która wzmocni naszą drużynę. Niewykluczone, że to nie koniec zmian w Radomce – dodaje Łukasz Kruk.

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved