Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radomka z nową rozgrywającą, to była zawodniczka Wisły

Radomka z nową rozgrywającą, to była zawodniczka Wisły

fot. Michał Szymański

Sporo się dzieje w ostatnich chwilach okienka transferowego Ligi Siatkówki Kobiet, a w kolejnym klubie dochodzi do pewnych roszad. Wiadomo już, że klub z Radomia znalazł nową rozgrywającą, która wspomoże drużynę w obliczu kontuzji Pauliny Szpak. Jest nią Katarzyna Olczyk, która w grudniu rozstała się z Wisłą Warszawa.

Paulina Szpak nabawiła się urazu barku w meczu z MKS-em Kalisz. Wygląda na to, że kontuzja jest poważniejsza i na razie nie wiadomo kiedy zawodniczka wróci do gry. Radomka pozostała więc jedynie z niespełna dwudziestoletnią Pauliną Zaborowską w składzie. Klub zareagował szybko i znalazł zastępstwo dla rozgrywającej.Do Leclerc Radomki dołączy Katarzyna Olczyk, która w grudniu opuściła Wisłę Warszawa. Rozgrywająca razem z kilkoma innymi zawodniczkami nie zgodziła się wówczas na zmiany w kontraktach i od tego czasu poszukiwała klubu.

Nowa rozgrywająca Radomki w ostatnich latach broniła barw nie tylko Wisły Warszawa, ale również AZS-u Politechniki Śląskiej Gliwice, ŁKS-u Łódź czy Nafty Piła. Na koncie ma dwa złote medale oraz jeden srebrny w rozgrywkach I ligi kobiet.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved