Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W Radomiu działacze myślą już o kolejnym sezonie

W Radomiu działacze myślą już o kolejnym sezonie

fot. Michał Szymański

Decyzją Ligi Siatkówki Kobiet i na prośbę dwóch klubów, E.Leclerc Radomki Radom i Energa MKS Kalisz nie został rozegrany dwumecz między tymi zespołami o dziewiąte miejsce w ekstraklasie siatkarek. Mecze ze względu na zagrożenie zarażenia koronawirusem miały się odbyć bez udziału publiczności.

Treningi radomskiej drużyny zostały zawieszone i wszystko wskazuje na to, że już siatkarki E.Leclerc Radomki nie spotkają się na wspólnym treningu. W radomskim klubie natomiast już myśli się o nowym sezonie. Ten już zakończony nie był tak udany na jaki liczył klub. Władze E.Leclerc Radomki chcą wyciągnąć wnioski z zakończonego sezonu i już myślą o kadrze zespołu na nowy sezon.Nie ma jeszcze decyzji, kto będzie trenerem E.Leclerc Radomki w nowym sezonie – czy Adam Grabowski zostanie, czy ktoś inny poprowadzi radomski zespół. Klub chce żeby zostało aż dziewięć siatkarek z zakończonego sezonu, ale jednocześnie władze E.Leclerc Radomki zdają sobie sprawę, że będzie to trudne. Klub chce pozyskać od pięciu do siedmiu nowych zawodniczek. Przesądzone jest odejście środkowej bloku Argentynki Julietty Lazcano i przyjmującej Emilii Muchy.

Klub chce, żeby została Amerykanka Veronica Jones-Perry, która dołączyła do radomskiej drużyny w trakcie sezonu. Klub prowadzi z amerykańską siatkarką rozmowy na ten temat gry w nowym sezonie. Priorytetem jest pozyskanie rozgrywającej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to zawodniczka zagraniczna.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved