Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radomianki przygotowują się do sezonu

Radomianki przygotowują się do sezonu

fot. radomka.com.pl

Zawodniczki E.Leclerc Radomki Radom już 30 lipca rozpoczęły przygotowania do sezonu 2018/2019, w którym zadebiutują w Lidze Siatkówki Kobiet. W czwartek 9 sierpnia odbył się trening otwarty radomskiego zespołu, w którym udział wzięły media.

To dopiero początek przygotowań, dziewczyny są w dobrych nastrojach, wypoczęte po wakacjach. Trenerzy również nastawieni pozytywnie. Przygotowujemy się do pierwszego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet na własnych obiektach. Na razie jest to siłownia PopGym i sala w LO nr 13, ale wkrótce zaczniemy treningi również na MOSiR-ze – mówi trener Jacek Skrok.Na treningu pojawiło się wszystkie 14 zawodniczek, a wśród nich przyjmująca Renata Biała, która miała okazję grać w Radomiu w zeszłym sezonie. – Bardzo się cieszę, że wznowiłyśmy ten cykl treningowy. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. W pierwszych tygodniach mamy dwa treningi dziennie – rano siłownia, wieczorem hala – opowiada siatkarka.

Zajęcia składały się z dwóch części. Najpierw długą rozgrzewkę przeprowadził Piotr Filipowicz, trener przygotowania fizycznego. Następnie radomscy dziennikarze mieli okazję obserwować zajęcia z piłkami. Zawodniczki głównie trenowały podstawowe elementy gry. Kolejny trening otwarty, tym razem również dla kibiców, odbędzie się we wrześniu.

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved