Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > R. Prygiel: Praca z trenerem Lozano zawsze przynosi coś nowego

R. Prygiel: Praca z trenerem Lozano zawsze przynosi coś nowego

fot. Sabina Bąk
26 października siatkarze Cerradu Czarnych Radom rozpoczęli ostatni tydzień przygotowań do nowego sezonu gry w PlusLidze. Pierwszy mecz radomian o punkty, z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, będzie miał miejsce w poniedziałek 2 listopada. – Spotkania sparingowe to dobry prognostyk przed inauguracją sezonu, ale jak wiadomo wszystko i tak zweryfikuje boisko – powiedział asystent Raula Lozano, Robert Prygiel.


– Ten tydzień nie będzie jakiś specjalny. Zrealizujemy normalny cykl, czyli serię jednostek treningowych, aczkolwiek praca z trenerem Raulem Lozano zawsze przynosi coś nowego, dlatego mogą być małe korekty w planach treningowych. Raczej już nie rozegramy żadnego sparingu, poćwiczymy we własnym gronie. Zaczynamy poniedziałkową siłownią, potem nie zabraknie zajęć na siatkarskim boisku – powiedział „Wyborczej” Robert Prygiel, asystent argentyńskiego szkoleniowca radomian.
Drużyna z miasta nad Mleczną przystąpi do pracy na treningach po wygranych sparingach w Nidzicy. Na turnieju w tej miejscowości Cerrad Czarni pokonali gładko (3:0) Effectora Kielce, natomiast w kolejnym teście ograli 3:1 Indykpol AZS Olsztyn. – Oba spotkania były pożyteczne. Z Kielcami zwyciężyliśmy zdecydowanie, górując we wszystkich elementach. Z kolei z Olsztynem stoczyliśmy zacięty bój, wygrywając w końcówkach. Te mecze to dobry prognostyk przed inauguracją sezonu, ale jak wiadomo wszystko i tak zweryfikuje boisko – dodał trener Prygiel.
Cały artykuł dostępny jest na radom.sport.pl

źródło: radom.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved