Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > PZPS zaprosił do rozmów Michała Gogola

PZPS zaprosił do rozmów Michała Gogola

fot. Katarzyna Antczak

Po namowach ze strony PZPS-u 32-letni szkoleniowiec Espadonu Szczecin, Michał Gogol skorzystał z zaproszenia i złożył swoją ofertę związaną z procedurą wyboru nowego selekcjonera reprezentacji. – Jestem zdania, że Mieszko Gogol zostanie kiedyś trenerem reprezentacji – twierdzi Jakub Markiewicz, właściciel szczecińskiego klubu.

Klub Sportowy Espadon Szczecin poinformował, że trener pierwszego zespołu Michał Mieszko Gogol został przez Polski Związek Piłki Siatkowej zaproszony do złożenia swojej oferty związanej z procedurą wyboru nowego trenera kadry narodowej. Po namowach ze strony PZPS-u 32-letni szkoleniowiec z zaproszenia skorzystał. W tej chwili jednak skupia się przede wszystkim na piątkowym pojedynku z mistrzem Polski i liderem tabeli ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.To bardzo trudny przeciwnik, z najwyższej europejskiej półki. My będziemy w tym starciu szukać swoich szans. Na dziś cieszę się, że mam do dyspozycji wszystkich zdrowych siatkarzy. No może z wyjątkiem przeziębionego Janusza Gałązki – powiedział Michał Gogol.

My dawno odważnie postawiliśmy na Michała, w końcu bardzo młodego trenera, choć pojawiało się wiele głosów, że to decyzja nierozważna. Zainteresowanie ze strony związku z tego powodu nas nie dziwi. Jestem zdania, że Mieszko Gogol zostanie kiedyś trenerem reprezentacji. Nie wiem, czy już teraz, ale w genach ma zapisany taki właśnie kierunek rozwoju kariery – podkreślił właściciel Espadonu Szczecin Jakub Markiewicz.

Moim kandydatem na selekcjonera jest:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved