Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Puchar dla zwycięzcy Memoriału Wagnera

fot. archiwum

Siatkarze reprezentacji Francji, Kanady, Polski i Rosji w skupieniu przygotowują się do mistrzostw świata. Wcześniej jednak czeka ich XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Organizatorzy turnieju ujawniają, jak będzie wyglądał Puchar ufundowany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, odkrywają również pierwsze tajemnice związane z atrakcjami dla kibiców.

– Siatkarzy zawsze bardzo motywuje fakt, że walczą o trofeum ufundowane przez najważniejszą osobę w państwie – nie ukrywa pomysłodawca i organizator Memoriału Jerzy Mróz. – Podczas tej edycji symbolika jest tym ważniejsza, że obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – dodaje prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, który jednocześnie zapowiada perfekcyjnie przygotowaną imprezę. – Znakomicie pracuje nam się z przedstawicielami Urzędu Miasta Krakowa i Zarządu Infrastruktury Sportowej. Ci ludzie po prostu czują siatkówkę! – kończy Jerzy Mróz.



Tymczasem Fundacja Huberta Jerzego Wagnera zaprezentowała także imiennika prezesa Mroza, który jest… oficjalną maskotką memoriału. Jureczek – bo tak ma na imię – jest wysportowany i skory do zabaw z kibicami. Sympatyczny siatkarz, mierzący 193 centymetry wzrostu, będzie bawił kibiców w TAURON Arenie Kraków w towarzystwie polskiego Orła, ale również maskotki reprezentacji Rosji – niedźwiedzia Miszki. Co ciekawe – Miszka pierwszy raz w historii zaprezentuje się przed polską publicznością.

Film prezentujący memoriałową maskotkę prawie w całej okazałości można zobaczyć tu: https://fundacjawagnera.pl/maskotkamemorialu/

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved