Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > PTPS Piła już w komplecie

PTPS Piła już w komplecie

fot. Jan Ilski/PTPS Piła

Siatkarki Enei PTPS-u Piła w środę rozpoczęły przygotowania do sezonu. Na pierwszym treningu stawiło się sześć nowych zawodniczek – Dorota Wilk, Koralina Różycka, Justyna Łysiak, Anna Pawłowska oraz dwie zagraniczne siatkarki – Jelena Trinic i Jessica Layshona Walker.

Enea PTPS Piła rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Zespół nadal będzie prowadzony przez trenera Jacka Pasińskiego, któremu pomagać ma Marcin Widera. W zespole pozostało sześć zawodniczek – Anita Kwiatkowska, Emilia Szubert, Anna Stencel, Agata Babicz, Żaneta Baran oraz Oliwia Urban.Na pierwszym treningu w środę pojawiło się sześć nowych zawodniczek. Wcześniej już pisaliśmy o transferach rozgrywającej Doroty Wilk i przyjmującej Karoliny Różyckiej. Do zespołu dołączyły również dwie młode libero Justyna Łysiak i Anna Pawłowska. W zespole Piły pojawiły się również dwie zawodniczki zagraniczne, które mają występować na środku bloku – Jelena Trinic i Jessica Layshone Walker.

Serbka Jelena Trynic to 23-letnia siatkarka Crveny Zvezdy Belgrad. O wiele większe międzynarodowe doświadczenie ma Amerykanka Walker. 28-letnia środkowa grała ostatnio w lidze izraelskiej w Hapoelu Ironi Kiryat Ata, wcześniej we włoskim Tiboni Urbino i azerskim Telekomie Baku.

Skład Enei PTPS Piła na sezon 2017/2018:

rozgrywające:
Emilia Szubert, Dorota Wilk

środkowe:
Anna Stencel, Jelena Trinic, Jessica Layshoone Walker

przyjmujące:
Agata Babicz, Żaneta Baran, Karolina Różycka, Oliwia Urban

atakująca:
Anita Kwiatkowska

libero:
Justyna Łysiak, Anna Pawłowska

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved