Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > PSPS Chemik Police wycofa się z I ligi siatkarek?

PSPS Chemik Police wycofa się z I ligi siatkarek?

fot. chemikpolice.eu

Jak podaje „Głos Szczeciński”, w najbliższych dniach władze pierwszoligowego Chemika Police podejmą decyzję o wycofaniu swoich siatkarek z rozgrywek I ligi. Powodem takiej sytuacji mają być problemy finansowe klubu. 

Od ponad dwóch miesięcy nie jesteśmy w stanie realizować umów zawartych z zawodniczkami, sztabem szkoleniowym, a także należności do urzędów skarbowych, ZUS-u oraz podmiotów, które wykonują usługi na rzecz PSPS-u – cytuje nieoficjalnie oświadczenie władz klubu serwis „Głosu Szczecińskiego”.Według informacji portalu gs24.pl drużyna z Polic nie zorganizuje najbliższego meczu z MKS-em Kalisz, który ma się odbyć 26.11. Siatkarki Chemika mają z kolei prosić o rozwiązanie kontraktów, by jak najszybciej mogły znaleźć nowe kluby.

Przypomnijmy, że PSPS Chemik Police w tegorocznym sezonie I ligi po siedmiu rozegranych meczach z 12 punktami na koncie plasuje się póki co na 7. pozycji w tabeli. Wycofanie się klubu z rozgrywek spowodowałoby anulowanie wyników wszystkich dotychczasowych spotkań.

źródło: gs24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved