Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Przygotowanie mentalne w sporcie – pobierz publikację

Przygotowanie mentalne w sporcie – pobierz publikację

Przygotuj się mentalnie i zwyciężaj nie tylko w sporcie! Poznaj i zainspiruj się przez 11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie oraz jeden krytyczny czynnik sukcesu nie tylko sportowego opisanych na ponad 50 stronach w bezpłatnej publikacji PDF.

DLACZEGO WARTO?
Jestem przekonany, że publikacja – już dziś posiadająca wiele cennych i merytorycznych wskazówek – to pierwszy niezwykle ważny krok w świat metod i narzędzi, które w dzisiejszym sporcie powinny być bazą do osiągania sukcesów. Zapraszam gorąco do lektury.
Oskar Kaczmarczyk

„Myślę, że siatkówka potrzebuje takiej publikacji. To wspaniały materiał na książkę, zwłaszcza jeżeli poszczególne rozdziały zostaną rozwinięte o konkretne przykłady z siatkówki. Serdecznie polecam publikację.
Grzegorz Wagner

W sezonie 2015/2016 Radek był trenerem przygotowania mentalnego PGE Skry Bełchatów. Sztab szkoleniowy stanowił świetny zespół, a współpraca z Radkiem była przyjemnością. Zachęcam do lektury publikacji, w której między innymi pokazuje mały fragment naszej pracy.
Miguel Angel Falasca

„Publikacja w obrazowy i łatwy do zrozumienia sposób przedstawia kluczowe elementy przygotowania mentalnego. Ich poznanie i zastosowanie w praktyce może zwiększyć szanse na odniesienie sukcesu w sporcie oraz w życiu. Zachęcam do lektury.”
Łukasz Kadziewicz

CO?

Publikacja porusza podstawowe zagadnienia z zakresu psychologii pozytywnej, odporności psychicznej, treningu przygotowania mentalnego oraz coachingu sportowego. To proces nauczania i doskonalenia wiedzy, umiejętności oraz postaw przygotowujący do skutecznego działania oraz pełnego wykorzystania możliwości umysłu.

O CZYM?

Przystępna i napisana prostym językiem narracja prowadzi czytelnika przez kolejne elementy przygotowania mentalnego w trakcie trwania Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Siatkowej 2018. Przed każdym meczem opisywany jest jeden czynnik i jego wpływ na zmagania sportowców.

DLA KOGO?

Odbiorcami publikacji mogą być sportowcy dowolnej dyscypliny od amatorów po profesjonalistów, trenerzy, rodzice oraz kibice zainteresowani rozszyfrowaniem wydarzeń dziejących się na boiskach i parkietach. Warstwa narracyjna sprawia, że najwięcej odniesień odnajdą osoby związane z grami zespołowymi, w szczególności piłki siatkowej.

PO CO?

Celem publikacji jest przekazanie narzędzi do pokonywania codziennych wyzwań oraz nauka wygrywania w trakcie decydujących momentów rywalizacji sportowej. Jeżeli na treningu poci się ciało, powinien również pocić się mózg.

ZA ILE?

Publikacja jest bezpłatna. Autorowi zależy, aby dotarła ona do jak największej liczby odbiorców oraz popularyzowała świadome dążenie do mistrzostwa sportowego z wykorzystaniem treningu przygotowania mentalnego. Zachęcam do dzielenia się publikacją oraz kontaktu. Do zobaczenia w halach i na boiskach sportowych!

Autorem publikacji jest Radosław Wyrzykowski, Trener przygotowania mentalnego wielokrotnego mistrza Polski w siatkówce PGE Skry Bełchatów oraz kilkukrotnego mistrza Polski w futbolu amerykańskim Panthers Wrocław. Współpracuje z klubami, związkami i akademiami sportowymi, drużynami oraz zawodnikami w Polsce i Europie. Autor bloga Skuteczność w sporcie (facebook.pl/skutecznoscwsporcie)

POBIERZ PUBLIKACJĘ

źródło: materiał promocyjny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved