Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przemysław Kupka: Zdobywamy cenne doświadczenie

Przemysław Kupka: Zdobywamy cenne doświadczenie

fot. krispol1liga.pls.pl

SMS PZPS I Spała przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:3 w ostatnim meczu 18. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Spalska drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie, ale w końcówkach górę wzięło doświadczenie tomaszowian.

– Z pewnością zdobywamy cenne doświadczenie i ogrywany się na tak wysokim poziomie. Jednak brakuje nam jeszcze chłodnej głowy w niektórych momentach – powiedział Przemysław Kupka, atakujący spalskiego zespołu. Już jutro podopieczni Marka Skrobota zagrają na wyjeździe z AZS AGH Kraków. Za wami mecz przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki. Przegraliście 1:3, ale rozegraliście dobry mecz.

Przemysław Kupka: Tak, po raz kolejny biliśmy się jak równy z równym, lecz w pewnym momencie Lechia odskakiwała nam na kilka punktów i nie byliśmy wstanie ich dogonić.

Mam wrażenie, że to był jeden z waszych lepszych meczów w tym sezonie, a tomaszowianom wygrana wcale nie przyszła łatwo?

– Myślę, że był to jeden z wielu meczów na dobrym poziomie w naszym wykonaniu, ale nie należał do tych najlepszych.

Do tej pory wygraliście jeden mecz. Chce zapytać, czy mimo tych porażek macie poczucie, że gracie coraz lepiej, zdobywacie doświadczenie i podnosicie swoje umiejętności?

– Tak. Z pewnością zdobywamy cenne doświadczenie i ogrywany się na tak wysokim poziomie. Jednak brakuje nam jeszcze chłodnej głowy w niektórych momentach.

Przed wami kolejny rywal. W sobotę na wyjeździe zagracie z AZS AGH Kraków.

– Zgadza się, w pierwszej rundzie po bardzo dobrej grze przegraliśmy z AZS AGH 1:3. Teraz jedziemy do Krakowa z chęcią zrewanżowania się rywalom.

Z tygodnia na tydzień, zbliża się również termin eliminacji do ME, czyli waszej docelowej imprezy.

– Od początku sezonu jest to nasza docelowa impreza. W przygotowaniu się do niej, pomagają nam właśnie rozgrywki w 1. Lidze.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved