Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przekazanie medalu Bednaruka w czasie Plaży Gotyku

Przekazanie medalu Bednaruka w czasie Plaży Gotyku

fot. FIVB

Już niespełna miesiąc został do ORLEN Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej TORUŃ 2019. Od środy organizatorzy zaczynają odkrywać karty, co czeka na kibiców w trakcie turnieju. Dzięki polskiej reprezentacji, która w Lidze Narodów wszystkich kibiców pozytywnie zaskoczyła zdobywając brązowy medal, udowadniając tym samym, że nie ma u nas ani słabych zawodników, ani słabych trenerów, w trakcie Bella Plaży Gotyku trener Jakub Bednaruk przekaże zwycięzcy licytacji swój medal. 

Trener Jakub Bednaruk nie tylko poprowadził drużynę w najważniejszym spotkaniu turnieju finałowym Ligi Narodów, ale poszedł o krok dalej i wywalczony medal wystawił na licytację dla Fundacji Herosi opiekującej się Oddziałem Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ta licytacja właśnie dobiegła końca osiągając kwotę 15 000,00 zł. Medal ten został wylicytowany przez Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD.Co ma to wspólnego z Bella Plażą Gotyku w Toruniu? Ten właśnie medal zostanie oficjalnie przekazany podczas Meczu Gwiazd przez samego Jakuba Bednaruka na toruńskim Rynku Nowomiejskim. Zatem pierwszego trenera w Meczu Gwiazd Bella Plaży Gotyku właśnie poznano. Drugiego szkoleniowca, który poprowadzi kolejną drużynę gwiazd poznamy niebawem.

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w bilety to ciągle możecie to zrobić na naszej stronie wwww.plazagotyku.pl. Cały dochód – nie tylko z Meczu Gwiazd, ale i ze wszystkich dni turniejowych – organizatorzy Bella Plaży Gotyku Toruń 2019 przekażą na konto Fundacji Herosi

źródło: plazagotyku.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved