Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trzy przedsezonowe turnieje siatkarzy Skry

Trzy przedsezonowe turnieje siatkarzy Skry

fot. Katarzyna Antczak

Mistrzowie Polski rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań. Po pierwszym etapie zajęć w hali i siłowni oraz treningów biegowych wrzesień uzupełnią gry kontrolne. Pierwsza okazja do sprawdzenia formy za niespełna trzy tygodnie.

W połowie września PGE Skra wystąpi w turnieju w Gostycynie z udziałem Trefla Gdańsk, Chemika Bydgoszcz i niemieckiego Netzhoppers KW. Bełchatowianie w półfinale zmierzą się z brązowymi medalistami poprzedniego sezonu (14 września, godz. 17:00), drugiego dnia zawodów zagrają o pierwsze lub trzecie miejsce.Tydzień później rywale będą już z europejskiej czołówki. 21 września Roberto Piazza zabierze swoich podopiecznych do Włoch, gdzie w Cuneo oprócz gospodarzy i PGE Skry zaprezentuje się także dobrze znane naszym siatkarzom Chaumont VB 52. To właśnie Francuzi będą pierwszym przeciwnikiem bełchatowian.

29 września mistrzowie Polski we własnej hali zagrają podczas VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry z MKS-em Będzin.

Ostatnim sprawdzianem formy będzie dla bełchatowian występ w IX Międzynarodowym Turnieju Charytatywnym Wielton Giganci Siatkówki, zaplanowanym na pierwszy weekend października. Do Wielunia oprócz PGE Skry przyjadą Jastrzębski Węgiel, VfB Friedrichshafen i Berlin Recycling Volleys.

Plan gier kontrolnych:

14-15 września: Turniej w Gostycynie z udziałem PGE Skry, Trefla Gdańsk, Chemika Bydgoszcz i Netzhoppers KW;

22-23 września: Turniej w Cuneo z udziałem m.in. PGE Skry, Cuneo i Chaumont VB;

29 września: Mecz towarzyski podczas VIII Mistrzowskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów z MKS-em Będzin;

6-7 października: IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki w Wieluniu z udziałem PGE Skry, Jastrzębskiego Węgla, VFB Friedrishafen i Berlin Recycling Volleys.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved