Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przedłużony kontrakt Krulickiego

Przedłużony kontrakt Krulickiego

fot. Katarzyna Antczak

GKS Katowice już od jakiegoś czasu intensywnie działa, jeśli chodzi o budowę składu na następny sezon. Poznaliśmy już kilku zawodników, którzy pozostaną w szeregach klubu oraz kilku, których w barwach GKS-u już nie zobaczymy. Wyjaśniła się także sytuacja Bartłomieja Krulickiego. 24-letni środkowy nadal będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice.

Bartłomiej Krulicki dołączył do GieKSy przed jej debiutanckim sezonem PlusLigi 2016/17. Mierzący 205 centymetrów środkowy był bardzo mocnym punktem zespołu. W ostatnim sezonie miał nieco mniej okazji do gry, ale często pomagał drużynie w newralgicznych momentach. – Cieszę się, że zostaję w Katowicach. Nadal chcę się rozwijać w tym klubie i zająć z GKS-em jak najwyższe miejsce. Na pewno chciałbym poprawić 10. miejsce z poprzedniego sezonu – powiedział Bartłomiej Krulicki po podpisaniu nowego kontraktu.Bartek jest z nami od dwóch lat i zależało nam, aby pozostał w GKS-ie na kolejny sezon. To solidny zawodnik, który nie boi się ciężkiej pracy. Liczymy na jego wsparcie w kolejnym sezonie – podsumował Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Przypominamy, że wcześniej kontrakty z GKS-em Katowice przedłużyli Gonzalo Quiroga, Maciej Fijałek i Bartosz Mariański. Ważne umowy z klubem na kolejny sezon PlusLigi mają Karol Butryn, Rafał Sobański oraz Emanuel Kohut.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved