Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Prezes klubu z Perugii chce dokończenia rozgrywek Serie A

Prezes klubu z Perugii chce dokończenia rozgrywek Serie A

fot. Sir Safety Perugia

Właściciel Sir Safety Conad Perugia, Gino Sirci oznajmił, że jego zdaniem rozgrywki najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej powinny zostać dokończone, jeśli tylko warunki będą na to zezwalały – czytamy w serwisie Polsatu Sport.

Jeśli chodzi o SuperLegę, to część klubów opowiada się obecnie za zakończeniem sezonu i przyznaniu mistrzostwa na podstawie aktualnego wyglądu tabeli. Inni zaś, jak np. Sirci uważają, że rozgrywki powinny zostać dokończone, a o kwestii wywalczenia scudetto powinien decydować komplet spotkań.Właściciel Sir Safety Conad Perugia, której trenerem jest selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen, a na parkiecie jej barw broni Wilfredo Leon, udzielił wywiadu dziennikarzom „Il Corriere dell’Umbria”.

– Jeszcze raz tłumaczę. Jeżeli epidemia wygaśnie i zdrowie zawodników nie będzie zagrożone, to liga powinna zostać dograna do końca, nawet jeśli miało by się to odbyć bez udziału kibiców. Dzięki przeniesieniu w czasie Ligi Narodów, moglibyśmy to zrobić do końca czerwca – powiedział Sirci.

Zobacz również:
Aktualna sytuacja w tabeli ligi włoskiej siatkarzy

Cały artykuł w serwisie Polsatu Sport.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved