Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Prezentacja KSZO, poznaliśmy skład

Prezentacja KSZO, poznaliśmy skład

fot. Łukasz Krzywański

Niezwykle efektownie wypadła oficjalna prezentacja zespołu siatkarek KSZO Ostrowiec, która odbyła się w środę w Galerii Ostrowiec. Na scenie zaprezentowały się wszystkie zawodniczki, które w tym sezonie będą broniły barw pomarańczowo-czarnych w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet.

Podczas blisko godzinnego show przedstawiono wszystkie zawodniczki oraz kadrę szkoleniową zespołu. Cała ekipa zaprezentowała się w nowych, „prosto spod igły” strojach. Były też niespodzianki dla kibiców, między innymi konkursy, w których można było wygrać bilety na mecze Ligi Siatkówki Kobiet. Bezpośrednio po prezentacji w hali widowiskowo-sportowej siatkarki KSZO rozegrały mecz towarzyski z Radomką Radom. Podczas gali w Galerii Ostrowiec przedstawiono sylwetki zawodniczek: Agnieszka Rabka, Nicola Chruściel, Marta Biedziak (rozgrywające), Katarzyna Szałankiewicz, Joanna Ciesielczyk, Natalia Skrzypkowska, Koleta Łyszkiewicz (przyjmujące), Anna Miros (atakująca), Olga Pauliukouskaya, Alicja Markiewicz (libero), Magdalena Soter, Paulina Stroiwąs, Justyna Wojtowicz (środkowe). Zaprezentowano też kadrę szkoleniową: Adam Grabowski – trener, Jerzy Mostowski – fizjoterapeuta, Marcin Cebo – statystyk. W kadrze KSZO są dwie zawodniczki SMS-u Ostrowiec – Nicola Chruściel i Joanna Ciesielczyk.Prezes KSZO Ostrowiec Spółka Akcyjna, Mariusz Rokita, podkreśla, że być może w kadrze ostrowieckiego zespołu znajdą się jeszcze kolejne zawodniczki. Trwają między innymi rozmowy z doskonale znaną ostrowieckim kibicom siatkówki, Joanną Kapturską, która w ubiegłym sezonie występowała w pomarańczowo-czarnych barwach. – Cieszę się że dzięki uprzejmości pani dyrektor Galerii Ostrowiec, Małgorzaty Różalskiej, udało nam się zorganizować prezentację w miejscu, które codziennie odwiedza wielu mieszkańców Ostrowca i okolic – powiedział prezes Mariusz Rokita. – Chcieliśmy, aby jak najwięcej kibiców, także tych, którzy dotychczas nie interesowali się siatkówką, mogło poznać nasz zespół. To była doskonała forma promocji naszego zespołu. Myślę, że mimo dużych problemów, przede wszystkim finansowych, udało się zbudować drużynę, która powinna sobie z powodzeniem radzić w tegorocznych rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Mamy jeszcze do załatwienia kilka formalności, ale najważniejsze, że w sobotę zagramy pierwszy mecz, na który już dziś serdecznie zapraszam wszystkich kibiców. Liczymy, że tak jak w poprzednich sezonach nasz zespół będzie miał gorący doping, którego próbkę mieliśmy już w Galerii Ostrowiec, bo prezentację drużyny oglądali kibice ze Stowarzyszenia KSZO Maniacy.

Mieliśmy trochę różnorodnych problemów w okresie przygotowawczym. Niektóre miały oczywiście wpływ na cykl przygotowań – powiedział trener KSZO Adam Grabowski. Mam tu na myśli kontuzje Kasi Szałankiewicz czy wyjazd Katarzyny Brydy.

sparing:
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Radomka Radom 3:1
(25:21, 23:25, 25:23, 25:19)

Więcej w serwisie echodnia.eu

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved