Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pracowita Wielkanoc Lotosu Trefla

Pracowita Wielkanoc Lotosu Trefla

fot. Katarzyna Antczak

W tym roku siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk mają zdecydowanie mniej czasu na świętowanie Wielkanocy niż tradycyjnie. Zawodnicy już w środę rozegrają kolejne ligowe starcie, więc we wszystkie świąteczne dni spotkają się na treningach.

Po czwartkowej wygranej nad BBTS-em Bielsko-Biała gdańszczanie w piątek mieli czas na regenerację. Był to jedyny wolny dzień dla zawodników w świątecznej oktawie. Ponieważ już w środę, 30 marca, o godz. 20.30 żółto-czarni podejmą w ERGO ARENIE Indykpol AZS Olsztyn, tegoroczne Święta zawodnicy spędzają zupełnie inaczej, niż wskazują na to tradycje. Zarówno w Wielką Sobotę, Niedzielę, jak i Poniedziałek Wielkanocny gdańszczanie spotkają się w hali i odbędą w sumie pięć jednostek treningowych, przygotowując się do pierwszego z trzech ostatnich starć rundy zasadniczej obecnego sezonu. Mimo wszystko zawodnicy na pewno znajdą choć chwilę na rodzinne spotkania.

Zarówno nam, jak i kibicom życzę, żebyśmy spotkali się przy stole, spędzili te Święta w rodzinnej atmosferze, mieli chwilę na refleksję, pójście do kościoła i poczuli to, na czym te Święta naprawdę polegają – mówił po czwartkowej wygranej nad BBTS-em Bielsko-Biała środkowy LOTOSU Trefla, Wojciech Grzyb.źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved