Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Poznaliśmy grupy ćwierćfinałowe MP juniorów i juniorek

Poznaliśmy grupy ćwierćfinałowe MP juniorów i juniorek

W siedzibie PZPS rozlosowano grupy ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorek i juniorów. Po raz pierwszy od wielu lat drużyny, które uzyskały awans do rozgrywek ogólnopolskich, nie zostały podzielone na grupy według klucza, tylko za pomocą losowania. Do półfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Turnieje ćwierćfinałowe zostaną rozegrane w dniach 15-18 lutego. Półfinały zaplanowano na 9-11 marca, a finały na 11-15 kwietnia.



Wyniki losowania ćwierćfinałów MP juniorek:

Grupa 1 – Legionowo
A: LTS Legionovia Legionowo, BKS Bielsko-Biała, MKS Polonia Świdnica
B: Ares Nowa Sól, UKS Jedynka Łomża, MKS MOS Wieliczka

Grupa 2 – Gdańsk
A: Gedania Gdańsk, MKS SAN-Pajda Jarosław, MUKS Volley Płock
B: Pałac Bydgoszcz, USA BV Lubsko, PTPS Piła

Grupa 3 – Dąbrowa Górnicza
A: MKS Dąbrowa Górnicza, TPS AZS UMCS Lublin, Victoria MOSiR Cieszyn
B: Trefl Proxima Kraków, APS Rumia, MKS Łańcut

Grupa 4 – Mielec
A: UKS Szóstka Mielec, Sparta Warszawa, Reda Ciechocino
B: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, Amber Kalisz, GKS Wieżyca 2011 Stężyca

Grupa 5 – Poznań
A: Energetyk Poznań, Poprad Stary Sącz, WTS Włocławek
B: MMKS Kędzierzyn-Koźle, Sparta Braniewo, Stebol Oświęcim

Grupa 6 – Łódź
A: Budowlani Łódź, OKS Olesno, Stal Śrubiarnia Żywiec
B: SMS Police, Olimpia Jawor, KPKS Halemba

Grupa 7 – Wrocław
A: Impel Wrocław, Budowlani Toruń, Truso Elbląg
B: BAS Białystok, PSPS Chemik Police, Esperanto Warszawa

Grupa 8 – Olsztyn
A: UKS Chemik Olsztyn, ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, UMKS MOS Wola Warszawa
B: SMS KSZO Ostrowiec Św., NTSK Nysa, UKS ZSMS Poznań

 

Wyniki losowania ćwierćfinałów MP juniorów:

Grupa 1 – Warszawa
A: Metro Warszawa, Olimp Opole Lubelskie, Lechia Tomaszów Mazowiecki
B: Dafi Społem Kielce, Żak-Espadon Pyrzyce, Azymek Zdzieszowice

Grupa 2 – Częstochowa
A: AZS 2020 Częstochowa, Wifama Łódź, TSV Sanok
B: SUKSS Suwałki, UMKS MOS Wola Warszawa, OPP Powiat Kołobrzeski

Grupa 3 – Rzeszów
A: AKS VLO Rzeszów, Energetyk Poznań, Olimpia Sulęcin
B: MMKS Kędzierzyn-Koźle, KPS Świdnica, SMS Ostróda

Grupa 4 – Gdańsk
A: Trefl Gdańsk, AZS PWSZ Nysa, Górnik Radlin
B: MLKS Gubin, Chemik Olsztyn, Plas Warszawa

Grupa 5 – Bełchatów
A: Skra Bełchatów, Trzynastka Zielona Góra, Kangur Nowy Tomyśl
B: Chemik Bydgoszcz, Stoczniowiec Gdańsk, MKS MDK Warszawa

Grupa 6 – Piła
A: SMS Joker Piła, Błękitni Ropczyce, Norwid Częstochowa
B: Kęczanin Kęty, GUMP Ostrowiec Świętokrzyski, Ikar Legnica

Grupa 7 – Wrocław
A: Gwardia Wrocław, BAS Białystok, Korab Puck
B: Maraton Świnoujście, Koset Grudziądz, GKPS Gorlice

Grupa 8 – Olsztyn
A: AZS UWM Olsztyn, Hutnik Kraków, Orkan Nisko
B: UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski, Jastrzębski Węgiel, BBTS Bielsko-Biała

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved