Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Poważne zmiany w sztabie Polskiego Cukru Muszynianki Enea

Poważne zmiany w sztabie Polskiego Cukru Muszynianki Enea

Końcówka roku 2016 to dość częste zmiany w sztabach trenerskich klubów PlusLigi i Orlen Ligi. Kolejnym zespołem, który dotknęły zmiany, jest Muszynianka Muszyna. Po wielu latach z prowadzenia zespołu zrezygnował trener Bogdan Serwiński. Szkoleniowca zastąpi duet Ryszard Litwin/Marcin Wojtowicz.

 

O rezygnacji Bogdana Serwińskiego klub z Muszyny poinformował na swojej oficjalnej stronie. Pełen komentarz dotychczasowego szkoleniowca zespołu prezentujemy poniżej (zachowano oryginalną pisownię):

– Wynik oraz poziom sportowy zespołu to najistotniejsze kryteria oceny pracy trenera. Ani jedno, ani drugie nie jest dla mnie satysfakcjonujące.

W profesjonalnym sporcie, jakim jest siatkówka, pierwszy trener obciążony jest jednoznaczną odpowiedzialnością. Stąd też moja decyzja o rezygnacji z prowadzenia zespołu.Po wnikliwej analizie, z której jasno wynikało, że parametry sportowe są zdecydowanie niższe niż w sezonach poprzednich oraz po długiej dyskusji z Prezesem Jeżowskim oraz Trenerami Litwinem i Wojtowiczem, moja wizja zmian została zaakceptowana.

Jestem przekonany, że Ryszard i Marcin natchną zespół wiarą i nadzieją i na koniec sezonu wszyscy będą usatysfakcjonowani – skomentował Bogdan Serwiński.

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved