Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Porażka biało-czerwonych w sparingu z Białorusią

Porażka biało-czerwonych w sparingu z Białorusią

fot. Łukasz Krzywański

Za podopiecznymi Jacka Nawrockiego drugie spotkanie kontrolne z reprezentacją Białorusi. Tym razem zwycięsko z meczu wyszły Białorusinki, triumfując 3:2. Mecz był kolejnym etapem cyklu przygotowawczego do mistrzostw Europy. – Oba sparingi zdały swój egzamin – zadowolony z postawy zespołu mówił Jacek Nawrocki.

Oba zespoły przygotowują się do mistrzostw Europy w Azerbejdżanie i Gruzji. W piątek Polska zwyciężyła 5:0. Nasza ekipa już w 14-osobowym składzie na mistrzostwa Europy uda się 14 września na mecze sparingowe do Holandii. Ostatnie dwa dni przed odlotem do Baku spędzi w Legionowie.Oba sparingi zdały swój egzamin. Otrzymaliśmy dużo wiadomości na temat ostatecznego składu na mistrzostwa Europy. Po tych spotkaniach jesteśmy blisko wyboru reprezentacji, która zagra w czempionacie. W dzisiejszym sparingu miały okazję wystąpić zawodniczki, które ostatnio miały mniej okazji do grania. Sprawdziliśmy różne ustawienia i rozwiązania taktyczne – powiedział trener Polski, Jacek Nawrocki.

Polska – Białoruś 2:3
(25:18, 25:15, 22:25, 19:25, 22:25)

Polska: Wołosz (1), Smarzek (19), Efimienko (3), Kąkolewska (12), Grajber (9), Murek (8), Witkowska (libero) oraz Krzos (libero), Tokarska (6), Różański (1), Łukasik (8), Bociek (4), Brzóska (8), Twardowska (6), Pleśnierowicz (1) i Jasek (5)

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved