Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Zagumny nadal w Politechnice

PlusLiga: Zagumny nadal w Politechnice

fot. Katarzyna Antczak

Paweł Zagumny w kolejnym sezonie będzie nadal bronił barw Politechniki Warszawskiej. – Bardzo chcieliśmy zatrzymać Pawła Zagumnego. Dziś możemy ogłosić, że nam się to udało. Paweł zostaje w Warszawie – powiedziała prezes klubu ze stolicy Jolanta Dolecka.

Paweł Zagumny trafił do Politechniki Warszawskiej z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w maju 2015 roku. W całym sezonie 2015/2016 zdobył 59 punktów, w tym 10 zagrywką. – Jesteśmy zadowoleni z postawy Pawła w zakończonych niedawno ligowych rozgrywkach. Był nie tylko rozgrywającym, ale i kapitanem oraz dobrym duchem zespołu. Jestem pewna, że w sezonie 2016/2017 Paweł Zagumny znów będzie błyszczał. Przecież on jest jak wino – im starszy, tym lepszy – stwierdziła Jolanta Dolecka.

W następnym sezonie w ekipie z Warszawy zobaczymy także na pewno Jana Firleja i Macieja Olenderka. W barwach Politechniki nie zagra natomiast Bartłomiej Lemański, który przeniósł się do Asseco Resovii Rzeszów. Jednak jak zapowiadają włodarze klubu, to dopiero początek zmian. – Rozgrywający to mózg zespołu, właśnie od niego rozpoczęliśmy więc budowę składu na sezon 2016/2017. Bardzo chcieliśmy zatrzymać Pawła Zagumnego. Dziś możemy ogłosić, że nam się to udało. Paweł zostaje w Warszawie – zakończyła prezes Politechniki.Co dalej z limitami dla obcokrajowców w Polsce?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz również:
Karuzela transferowa

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved