Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Walka o play-off nie zwolni tempa w 23. kolejce

PlusLiga: Walka o play-off nie zwolni tempa w 23. kolejce

fot. Katarzyna Antczak

Chyba nikt nie przypomina sobie, aby walka o udział w play-off w PlusLidze miała aż tyle rumieńców. Cały czas szansę na czołową ósemkę mają aż cztery drużyny, które aktualnie plasują się na niższych miejscach. Być może 23. seria gier przyniesie jakieś odpowiedzi. Ważne będą bowiem praktycznie wszystkie spotkania, od tego w Bełchatowie, gdzie PGE Skra podejmie Cerrad Eneę Czarnych Radom, po starcie 11. z 12. drużyną w tabeli.

  

PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom

piątek, 6.03, godz: 17:30

transmisja: Polsat Sport

 

 

Do ciekawego pojedynku dojdzie w Bełchatowie, gdzie PGE Skra podejmie Cerrad Eneę Czarnych Radom. Za siatkarzami Michała Mieszko Gogola trzy porażki z rzędu: z Vervą Warszawa, Jastrzębskim Węglem i Aluronem Virtu CMC Zawiercie. Teraz gracze bełchatowskiej ekipy zagrają z będącymi na fali radomianami. Podopieczni Roberta Prygla ograli już właśnie Vervę i jastrzębian, w poprzedniej kolejce zgarnęli komplet punktów w starciu ze Ślepskiem Suwałki. Niekwestionowanym liderem zespołu jest Karol Butryn, który nie zawodzi na prawym skrzydle, a za spotkanie w Suwałkach otrzymał statuetkę MVP.

Jak na dobrą grę radomian zareagują siatkarze z Bełchatowa? Wiele będzie zależeć od tego czy do drużyny wrócą Artur Szalpuk oraz Milad Ebadipour, którzy zmagali się z urazami. W Zawierciu na boisku pojawił się co prawda irański przyjmujący, ale to nie wystarczyło, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. – Myślę, że był to jeden z najgorszych meczów na linii blok-obrona od początku sezonu. W ostatnim czasie te dwa elementy bardzo mocno nam falują, ale w tym meczu w bloku i obronie sięgnęliśmy dna – mówił ostro Michał Mieszko Gogol.

 

Typ redakcji:
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom 3:2

 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved