Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Możliwe przetasowania w tabeli po 22. kolejce?

PlusLiga: Możliwe przetasowania w tabeli po 22. kolejce?

Strona: 6

BKS Visła Bydgoszcz – Cuprum Lubin
niedziela, 1.03, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport

Wydaje się, że niedzielny mecz w Bydgoszczy będzie jedną z ostatnich okazji do zapunktowania dla graczy Visły. Będą oni podejmować 12. zespół w tabeli – Cuprum Lubin. Jeśli jednak podopieczni Przemysława Michalczyka zaprezentują się z takiej strony, jak w starciu z Indykpolem AZS-em Olsztyn, nie mogą liczyć na wiele. W hali Urania przegrali 0:3 i to w zaledwie 63 minuty, nie pozostawiając po sobie dobrego wrażenia.

0:3 z olsztynianami przegrali swoje ostatnie spotkanie również siatkarze Cuprum Lubin, choć oni zagrali odrobinę lepiej niż ich niedzielni rywale. Nadal jednak w grze ekipy prowadzonej przez Marcelo Fronckowiaka jest sporo do poprawy. W pierwszej rundzie Cuprum nie straciło w pojedynku z drużyną znad Brdy ani jednego seta i lubinianie będą chcieli to powtórzyć także na terenie rywala.