Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Możliwe przetasowania w tabeli po 22. kolejce?

PlusLiga: Możliwe przetasowania w tabeli po 22. kolejce?

fot. Katarzyna Antczak

Meczem Ślepska Malow Suwałki z zespołem z Radomia rozpocznie się 22. runda PlusLigi. To tylko jeden z pojedynków, po którym kształt tabeli może ulec zmianie. Podobnie będzie na zakończenie rywalizacji w tej kolejce, bowiem zmierzą się ze sobą sąsiadujące drużyny MKS-u Będzin i Indykpolu AZS-u Olsztyn. Ciekawie zapowiada się również pojedynek w Zawierciu, gdzie Aluron Virtu CMC podejmie osłabioną PGE Skrę Bełchatów. W pozostałych spotkaniach faworyci są raczej jednoznaczni, co oczywiście nie oznacza, że nie dojdzie do niespodzianek. 

  

Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom
piątek, 28.02, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport

22. runda PlusLigi rozpocznie się w Suwałkach, gdzie minimalnie wyżej notowany Ślepsk podejmie Cerrad Eneę Czarnych Radom. Będzie to o tyle ważny pojedynek, że obie drużyny mają na swoim koncie po 28 punktów. Podopieczni Andrzeja Kowala w swoim poprzednim spotkaniu wygrali ważny mecz z Aluronem Virtu CMC Zawiercie, a starcie z radomianami będzie dla nich ostatnim pojedynkiem w rundzie zasadniczej przed własną publicznością. Ostatnio podopieczni musieli radzić sobie bez Kevina Klinkenberga, który zmaga się z zapaleniem barku.

Jak w Suwałkach poradzą sobie radomianie? Patrząc na ostatnie wyniki podopiecznych Roberta Prygla, są oni minimalnymi faworytami. Na rozkładzie mają bowiem Asseco Resovię, Vervę Warszawa oraz Jastrzębski Węgiel. – Cały czas musimy być bardzo czujni. Te dwa mecze są dla nas mega bonusem, ale na nic się to nie zda, jeśli nie będziemy wygrywać dalej. Mamy wcale niełatwy kalendarz, najpierw jedziemy na trudny teren do Suwałk, potem do Bełchatowa, później do nas przyjadą drużyny, które tak jak my – chcą awansować do fazy play-off. To będzie wojna i każdy mecz będzie bitwą o wszytko – zapowiedział szkoleniowiec radomian.

Typ redakcji:
Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved