Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: MKS Będzin żegna dwóch siatkarzy

PlusLiga: MKS Będzin żegna dwóch siatkarzy

fot. Katarzyna Antczak

Michał Kamiński i Maciej Pawliński nie będą reprezentować klubu z Będzina w przyszłym sezonie. MKS nie przedłużył bowiem kontraktów z wymienionymi siatkarzami. W sumie z drużyną pożegnało się już ośmiu zawodników, z kolei zakontraktowano jak na razie cztery nowe twarze.Michał Kamiński (210 cm) zapisał się w historii będzińskiej siatkówki jako najwyższy siatkarz MKS-u. Przed transferem do Będzina, w którym spędził ostatni sezon, występował w greckiej ekstraklasie. Przypomnijmy, iż w sezonie 2002/2003 „Kamyk” zdobył z zagłębiowskim zespołem wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych.

Maciej Pawliński trafił do MKS-u z warszawskiej Politechniki dwa lata temu. Wcześniej grał m.in. w Jadarze i Czarnych Radom, Jastrzębskim Węglu i Farcie Kielce. W sezonie 2014/2015 doświadczony przyjmujący był kapitanem będzińskiej drużyny.

Wcześniej z klubem pożegnali się: Jakub Oczko, Michał Żuk, Mariusz Gaca, Sebastian Warda, Bartosz Kaczmarek i Tyler James Sanders. Jak do tej pory MKS pozyskał czterech nowych graczy. Są to: Krzysztof Rejno, Michał Potera, Nathan Roberts i Artur Ratajczak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved