Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Kamil Dębski na dłużej z seniorami Trefla, Sławomir Zemlik wypożyczony

PlusLiga: Kamil Dębski na dłużej z seniorami Trefla, Sławomir Zemlik wypożyczony

18-letni Kamil Dębski będzie wciąż występował w barwach seniorskiej drużyny Lotosu Trefla Gdańsk. Sławomir Zemlik, który do tej pory uzupełniał skład gdańszczan, został natomiast wypożyczony do Espadonu Szczecin.

Kamil Dębski to rodowity gdańszczanin, który od początku swojej kariery jest związany z zespołami z tego miasta. Reprezentował m.in. barwy MMKS-u i Stoczniowca. Od 2013 roku grał w Lotosie Treflu najpierw w drużynie juniorów, a następnie w rozgrywkach Młodej Ligi. W trakcie przygotowań do tego sezonu Dębski trenował z pierwszą drużyną i następnie dołączył do składu wicemistrzów Polski. Po raz pierwszy w składzie gdańskiej ekipy zaprezentował się podczas turnieju towarzyskiego w Suwałkach. Później wystąpił także w Memoriale Zdzisława Ambroziaka, podczas którego został wyróżniony statuetką MVP w meczu z Łuczniczką.

Dębski zastąpi  w składzie Sławomira Zemlika, który teraz będzie grał w drużynie ze Szczecina. 23-letni przyjmujący będzie miał okazję zagrać z innym siatkarzem wypożyczonym z Lotosu Bartoszem Pietruczukiem, z którym spotkał się już w zespołach młodzieżowych.Dębski debiut w PlusLidze ma już za sobą, ale bardzo możliwe, że kibice będą mogli oglądać go w akcji już w najbliższą sobotę, bowiem wtedy Lotos Trefl Gdańsk pojedzie walczyć o punkty do Kędzierzyna-Koźla.

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved