Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Plusliga: Interesująca kolejka, w lidze może dojść do przetasowań

fot. Natalia Grabarczyk

W piątek, meczem Jastrzębskiego Węgla ze Ślepskiem Suwałki, rozpocznie się 5. kolejka Plusligi, która obfitować będzie w ciekawe spotkania. Do hitowego starcia dojdzie w Zawierciu, gdzie Aluron Virtu CMC podejmie Projekt Warszawa. Interesujące starcie odbędzie się również w Gdańsku – Trefl zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn. Wcześniej został rozegrany jeden mecz kolejki, gdzie Asseco Resovia Rzeszów pokonała BKS Visłę Bydgoszcz 3:0.

  

Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Malow Suwałki
piątek, 15.11, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport

Dla jastrzębian piątkowe spotkanie będzie niezwykle ważne – po trzech meczach z rzędu przegranych 0:3 będą oni walczyć o przełamanie złej passy. Beniaminek, który do tej pory wygrał tylko jedno spotkanie z Asseco Resovią Rzeszów, również nie może mówić o udanym początku sezonu. Jednak mimo zdecydowanej obniżki formy faworytem pozostają siatkarze trenera Roberto Santilliego, którzy obecnie zajmują 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Ślepsk Suwałki znajduje się na 11. pozycji i ma na koncie zaledwie 3 „oczka”.

– Trzeba zmazać to złe wrażenie i zdobyć punkty. Naszym celem będą 3 punkty i przede wszystkim dużo lepsza gra, bo myślę, że w naszej grze jest problem a nie w tym, jak gra przeciwnik. Z naszej strony coś nie chodzi i to trzeba zmienić – powiedział przed spotkaniem Dawid Konarski, atakujący Jastrzębskiego Węgla. – Wierzę, że przetrwamy ten kryzys, bo na pewno jakiś chwilowy jest, nie da się tego ukryć. Nasza siatkówka nie porywa, ale jestem przekonany, że w następnym spotkaniu będzie dużo lepiej.

Typ redakcji:
Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Malow Suwałki 3:1

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved