Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Antiga obejmie warszawski AZS?

PlusLiga: Antiga obejmie warszawski AZS?

fot. Arkadiusz Buczyński

Jak podaje Przegląd Sportowy, kibice znów mogą zobaczyć Stephane’a Antigę w polskich halach. Nieoficjalnie bowiem mówi się o tym, że były szkoleniowiec reprezentacji Polski może od przyszłego sezonu poprowadzić ONICO AZS Politechnikę Warszawską.

Niedawno Stephane Antiga objął stery reprezentacji Kanady, teraz mówi się o jego powrocie do Polski. Miałby bowiem w przyszłym sezonie stać się szkoleniowcem ONICO AZS-u Politechniki Warszawskiej. Dotychczasowy trener warszawskiej ekipy Jakub Bednaruk miałby wypełnić swój kontrakt, który obowiązuje do końca tego sezonu. Antiga swoją pracę w Polsce miałby łączyć z funkcją trenera reprezentacji Kanady.

Zarówno sam zainteresowany, jak i władze klubu nie chcą komentować tej sytuacji. – Wszelkie decyzje będziemy ogłaszać po zakończeniu sezonu – powiedziała w rozmowie z Przeglądem Sportowym Jolanta Dolecka, prezes ONICO AZS-u Politechniki.Nową rolę w klubie z Warszawy miałby także objąć Paweł Zagumny, który w tym roku kończy 40 lat. Mistrz świata z 2014 roku najprawdopodobniej po tym sezonie zakończy karierę i mówi się o tym, że mógłby objąć posadę dyrektora sportowego w AZS-ie. Rozgrywający doznał niedawno kontuzji, która wyklucza go póki co z gry na parkietach PlusLigi. Najpierw pojawił się uraz więzadeł pobocznych, następnie doszły też problemy z kręgosłupem.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved