Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: W 7. kolejce emocji nie zabraknie

PlusLiga: W 7. kolejce emocji nie zabraknie

fot. Katarzyna Antczak

We wtorek rozpocznie się siódma seria spotkań siatkarskiej PlusLigi, a zainaugurują ją siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie meczem z drużyną Ślepska Malow Suwałki. To będzie jedyne wtorkowe spotkanie. W środę rozegrane zostanie aż sześć spotkań. Spośród nich dwa zapowiadają się interesująco. W hali na Podpromiu rzeszowianie będą chcieli poprawić swoje nastroje po porażce w ostatnim meczu ze Skrą. Zadanie jednak będzie arcytrudne, ponieważ podejmować będą Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Niewątpliwie na miano hitu kolejki może zasługiwać starcie w Bełchatowie, gdzie miejscowa PGE Skra będzie się starała odeprzeć ataki lidera tabeli, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

  

 

Aluron Virtu CMC Zawiercie- Ślepsk Malow Suwałki
wtorek, 26.11, godz. 17:30

transmisja: Polsat Sport

W poprzedniej kolejce beniaminek z Suwałk zagrał pierwszy mecz jako gospodarz w nowej hali. Debiut ten mogą niewątpliwie zaliczyć do udanych, ponieważ wygrali 3:1 z drużyną z Olsztyna. Można powiedzieć, że ten wynik był niespodzianką, bo była to dopiero druga porażka olsztynian. Ten mecz miał dla suwałczan bardzo duże znaczenie i to podkreślali w pomeczowych rozmowach. – Czułem, że ten mecz będzie na pewno wyjątkowy. O tym marzyliśmy wszyscy i to się spełniło, ale nawet nie myślałem o tym, że zagram w tym spotkaniu i wygramy je z tak mocnym przeciwnikiem. Udało się, jestem przeszczęśliwy – przyznał środkowy Ślepska Malow Suwałki Łukasz Rudzewicz.

Zawiercianie w ostatnim meczu nie zagrali najlepiej i ulegli 3:0 w starciu z siatkarzami z Jastrzębia Zdroju. W meczu ze Ślepskiem będą chcieli odbudować swoje morale i wrócić na zwycięską ścieżkę. Obecnie Aluron Virtu CMC Zawiercie zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli i ma o 9 punktów więcej od beniaminka z Suwałk.

Typ redakcji:
Aluron Virtu CMC Zawiercie- Ślepsk Malow Suwałki 3:1

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved