Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowe ME: Kujawiak i Rudol z kolejną porażką

Plażowe ME: Kujawiak i Rudol z kolejną porażką

W drugim meczu plażowych mistrzostw Europy Kacper Kujawiak i Maciej Rudol przegrali kolejne starcie w grupie B. Tym razem musieli uznać wyższość tureckiej pary Giginoglu/Gogtepe, która triumfowała w dwóch setach. Polacy na koniec zmagań grupowych w czwartek zmierzą się z holenderskim duetem Brouwer/Meeuwsen.

Kacper Kujawiak i Maciej Rudol źle rozpoczęli spotkanie z turecką parą Giginoglu/Gogtepe, bowiem przegrywali już 0:6. W pierwszych akcjach nic im nie wychodziło, jednak dość szybko udało im się zniwelować straty i tablica wyników wskazywała 5:6. Biało-czerwoni starali się, by przejąć inicjatywę, ale to przeciwnicy dyktowali warunki gry. Pomimo dobrych akcji naszych reprezentantów w kluczowym momencie seta lepiej poradzili sobie tureccy zawodnicy. Duet Giginoglu/Gogtepe triumfował 21:17.

W drugim secie Polacy również walczyli, jednak Giginoglu/Gogtepe nie spuszczali z tonu. Byli w tym meczu lepiej dysponowani, a Kujawiak i Rudol nie znaleźli sposobu, by zatrzymać tureckich rywali. Ostatecznie ta partia zakończyła się identycznym rezultatem jak poprzednia.

W czwartek na koniec zmagań w gr. B Kacper Kujawiak i Maciej Rudol zagrają z holenderską parą Brouwer/Meeuwsen.